Депутати Рівненської облради ходитимуть пішки?

У соціальній мережі "Facebook" громадський активіст Святослав Клічук розмістив допис про тендер на державну закупівлю по перевезенню керівництва та апарату Рівненської обласної ради. Згідно умов на це планували витратити 500 тисяч гривень.

За словами активіста, на конкурс документи подало лише одне підприємство - КП «Автобаза» Рівненської облради. Однак, згідно законодавства України, із 1 учасником тендер не може відбутися, через що він буде проведений ще раз. 

"За законом замовник має оголосити ще одні торги. Якщо і тоді не буде хоча б двох претендентів, тоді обласна рада зможе заключити угоду на перевезення без конкурсу. Наразі керівникам обласної ради варто придивитися до цін на проїзд в комунальному транспорті", - йдеться у дописі громадського активіста.

Коментарі

В европі депутати пішком на лисапедах а у на це бля... Каста синяя кровь! Забратьби мильйони награбовани в цих чиновників і депутатів верховної зради дати їм зарплату 1500грн і небулоб ніяких підвищеннь!

Щось я не можу зрозуміти, чому всі працюючі рівняни можуть користуватися власним авто, або громадським транспортом, а чиновникам такі привілеї. Що, вони найефективніше працюють з поміж всіх інших в країні, чи може навпаки?

Взагалі на якій підставі водії возять чиновників з дому на роботу і з роботи додому на службових авто. У водіїв робочий день такий самий з 9-00 до 18-00, але по чиновника водій приїжджає додому і везе додому після роботи, використовуючи державну машину і бензин, придбаний за бюджетні кошти.
Якби чинуші їздили громадським транспортом з роботи, то і транспорт в години пік нормальний був би.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.