Рівненські волонтери візьмуться за "самогонників", які продають горілку мобілізованим

Після перевірки Рівненського полігону волонтери "ДАРу" та представники влади вирішили взятися за село Любомирка. Усе через місцевих мешканців- "самогонників", які продають горілку мобілізованим. Про це написала у "Фейсбуку" волонтер Вікторія Шинкаренко.
"Після вчорашньої перевірки Рівненського полігону волонтери "ДАРу" та представники вирішили  провести ще одну перевірку... Ні, не полігону, не бійтеся, а села Любомирка... Горілочка (самогонка) там ллється річкою! Було проведено "контрольну закупівлю", де, не питаючи, хто ми і звідки, нам продали 0,5 л самогоночки за ціною 20 гривень. Ми навіть підвезли до полігону одного мобілізованого бійця, який віз з Любомирки в наметове містечко 2 літри "зігріваючого напою". Ми, звичайно, "здали" його керівництву і довго сміялися, як він виправдовувався, що це "ліки" для полоскання горла і натирання ніг...  То ось до чого я веду: шановні жителі села Любомирка та сіл, прилеглих до Рівненського полігону! Нам показали кожну хату, де гонять та  продають горілку, і ми це взяли на списочок. Не ображайтеся, якщо одного дня чи вечора до вас прийдуть купити горілочки, а потім це все конфіскують і виллють в канаву на ваших же очах. Я розумію, що кому війна, а кому мати рідна, але на цьому ви не наживетеся, а тільки наробите проблем, по-перше, тим, кому продаєте, а по-друге, самі ж собі!"
 

Коментарі

по селах самгонщиків кришують місцеві шерифи (дільничні), такого свавілля не було навіть на дикому заході у ненайкращі його часи, а у нас це вже поставлено на конвеєр - самогонщики сплавно платять відсоток місцевому дільничному і він робить вигляд що не помічає черги селян біля місцевих "апетек" (народна назва точок на селі де гонять самогон). А відносно воїнів скажу таке, мій наречений зараз в зоні АТО, і самогон там ллється рікою, з приходом українських вояків для місцевих це став чи не головний вид заробітку, бо наші бійці там пьють не просихаючи, навіть термін є спеціальний груз-500, часто пьють разом з сепарами, і разом мріють про Майдан-3. Командування спочатку намагалося з цим боротися, але коли від бійців почали звучати реальні погрози, то тепер бояться і на все закривають очі.

"Не ображайтеся, якщо одного дня чи вечора до вас прийдуть купити горілочки, а потім це все конфіскують і виллють в канаву на ваших же очах." Звісно, не ображайтеся, бо самогоноваріння охороняється законом і боротися з ним потрібно лише в селах, що прилеглі до полігону. А де і коли причастилися до цього зілля ті, що були призвані, байдуже?Чи може вони вперше попробували? Алкоголізм, особливо підлітковий, - це один із дуже серйозних ворогів, який руйнує генофонд нації. Добре, що в Україні, хоч є волонтери... Та, очевидно, вони не зможуть залатати всі діри.

Ну ну... пробуйте.....

Конфіскувати і вилити мало. Треба ще й штраф накласти.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.