На Рівненщині селянам пропонують займатися підприємництвом та енергозбереженням

На Рівненщині розпочався щорічний конкурс проектів розвитку територіальних громад. У його рамках, на реалізацію задумів можна отримати гранти від 40 до 70 тисяч гривень. Власний же внесок у фінансовій, матеріальній або іншій нематеріальній формі має становити не менше 30 відсотків від загальної вартості проекту. Участь у конкурсі можуть брати сільські, селищні, міські, районні ради Рівненської області. Крім того, розглядатимуть і проекти, спільно розроблені та подані кількома територіальними громадами. 

Тим часом на кнкурс можна подавати проекти за такими напрямами:

1.    Розвиток підприємництва (максимальний розмір гранту – 70 тис. грн.).

2.    Енерго- та ресурсозбереження (окрім  проектів із відновлення/будівництва систем вуличного освітлення та проектів, у яких передбачена заміна вікон/дверей на металопластикові, становитиме понад 10 тис. грн., максимальний розмір гранту – 60 тис. грн.).

3.    Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню (максимальний розмір гранту – 40 тис. грн.).

Перевага буде надаватися проектам, які сприятимуть досягненню завдань Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року (затверджена відповідно до рішення обласної ради від 18 грудня 2014 року № 1374).

Власний внесок у реалізацію проекту повинен бути забезпечений не раніше дати визначення переможців, яких обиратиме конкурсна рада.

Кінцевий термін подання проектів — 31 березня 2015 року, повідомили у прес-службі Рівненської облради.

Проекти можна надсилати поштою за адресою: 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту vrcrivne@gmail.com з поміткою «На Конкурс».

З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації: www.rv.gov.ua  та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua у розділі "Місцеве самоврядування" - "Конкурси і проекти" 

Виконавчий адміністратор Конкурсу – Волинський ресурсний центр – в березні 2015 року проведе 2 навчальні семінари (м.Рівне, м.Сарни) для обговорення проблемних питань, які виникатимуть в учасників  при підготовці проектів. Дати проведення семінарів будуть повідомлені додатково.

Рекомендації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі, а також інші можливості залучення позабюджетного фінансування розміщена за веб-адресою: www.vrc.rv.ua/konkurs.

Консультації щодо підготовки проектів для участі у конкурсі можна отримати у Волинському ресурсному центрі. Контактна особа Руслана Стасюк. Тел.: (0362) 22-31-75, моб. 050-140-53-16, 096-464-88-33. Е-mail: vrcrivne@gmail.com.

Консультації надаються до 30 березня  2015 року.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.