Рівненщина робитиме Україну чистою

У квітні в Україні стартує наймасштабніший міжнародний екологічний соціальний проект "Зробимо Україну чистою!-2015". До нього долучиться й Рівненщина.  Проект із глобального прибирання є частиною молодіжного руху «Let’s do it, Ukraine!». Це чи не єдина акція, в якій беруть участь жителі усіх регіонів країни та об’єднуються заради того, щоб очистити від сміття своє місто. Мешканці та волонтери Рівненської області щороку беруть активну участь у цьому прибиранні.
 
На засіданні громадської ради при Рівненській облдержадміністрації представники ГО «Let’s do it, Ukraine!» презентували акцію «Зробимо Україну чистою!-2015».
Координатори обговорювали можливості долучити до акції якомога більше населених пунктів Рівненської області, розповіли про плани проекту, історію акції в області та поділилися своїм досвідом.


- Акція "Зробимо Україну чистою!-2015" проходть вже вп'яте. Ми разом з командою волонтерів хочемо долучити до неї більше мільйона українців. Я вірю в нашу команду, бо ми усі хочемо зробити країну чистішою. Ця акція - частина міжнародного проекту "Let’s Do It, World!", який об’єднав вже 112 країн для того, щоб піклуватися про екологію планети, – розповіла про акцію національний координатор із роботі з волонтерами Марія Шепетун.

 Акція в Україні кожного року об’єднує майже чверть мільйона українців і волонтерів, які в один день і в один час, в рамках еко-фесту, виходять разом на прибирання. Всеукраїнській екологічний фестиваль відбудеться 25 квітня по всій території України з 10.00 до 15.00.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.