Рівненський військовий кореспондент: українські протитанкісти полювали на Відьму

Протитанкова артилерійська батарея, де командиром є капітан Антон Логвінов, відповідно до Мінських домовленостей, зайняла нові позиції на відстані близько 25 кілометрів від лінії розмежування. Про це повідомляє рівнянин, старший офіцер прес-центру штабу АТО, майор Олександр Гайн.

Ще донедавна цей підрозділ виконував бойові завдання на Маріупольському, а потім на Дебальцівському напрямках. Протитанкісти утримували найважчі рубежі та знищили чимало ворожої техніки. Капітан Антон Логвінов розповів, що його "Рапіри" (100-мм протитанкові гармати) протистояли не лише "броні", а й знищували "кочуючі" міномети (розміщені на базі мікроавтобусів чи вантажівок).

- Їх противник використовує для ведення так званого турбуйочого вогню, що дуже дошкуляє нашим хлопцям на передовій. Таку мобільну групу важко уразити, адже вона швидко змінює позицію. Ми з хлопцями розробили свою тактику та "били" по них на ураження, - розповів командир батареї.

За це проросійські найманці не полишали спроб знищити наших артилеристів. За бійцями капітана Антона Логвінова полювала жінка-снайпер, яку  артилеристи називала Відьмою. А наші воїни також не полишали спроб уразити схованку бойовика, і одного дня її гвинтівка все ж замовкла. Бійцям так і не вдалося дізнатися, поцілили вони, чи просто Відьму перекинули на іншу ділянку.

У протистоянні з бойовиками наші протитанкісти вийшли без втрат. Зараз навіть на нових позиціях вони продовжують аналізувати проведені бої, обдумувати тактику боротьби з агресором та відшліфовувати майстерність. Адже артилеристи вірять, що їхні "Рапіри" є "бронебійним" аргументом на користь мирного вирішення конфлікту.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.