Рівнянам розкажуть про екобудівництво

Дізнатися більше про екобудівництво в Україні, його особливості та технології можуть усі охочі рівняни, прийшовши на тематичну лекцію Андрія Бобровицького. Розпочнеться захід 11 березня о 13 годині в аудиторії 673 (6-й поверх) 6-го начального корпусу студмістечка НУВГП (вул. В. Чорновола). Проходитиме лекція у рамках всеукраїнського проекту «Екодім 2015. Сучасні технології для комфортного майбутнього». Про це повідомив депутат Рівненської міської ради Святослав Євтушенко, який допомагає в організації заходу. 

- 11— 12 березня у Рівному відбудуться лекція і семінар Андрія Бобровицького з екологічного будівництва. 11 березня у Національному університеті водного господарства та природокористування він проведе лекцію для студентів Навчально-наукового інституту Будівництва та Архітектури. Прийти на неї і дізнатися більше про екобудівництво запрошують усіх охочих і не байдужих до теми екології рівнян. Я думаю, що тема лекції буде цікава не лише студентам, викладачам, а й громадським активістам, представникам місцевого самоврядування і пересічним рівнянам. Адже нині екологічні ініціативи, в тому числі екобудівництво набуває все більшої популярності. Для нашого ж міста такий захід новий і точно вартий уваги, - розповів Святослав Євтушенко.

За словами Святослава Євтушенка, для тих, хто захоче більше та грунтовніше дізнатися про екобудівництво, древні технології, які не втратили свою актуальність і сучасні способи будівництва з застосуванням глини, соломи, дерева та очерету вже 12 березня відбудеться тематичний семінар.

- Проходитиме він у приміщенні ЖКГ за адресою м. Рівне, вул. Шевченка, 45 (1 поверх). Метою шестигодинного семінару з екобудівництва є показати основні етапи екологічного будівництва, основні технології, які застосовуються в Україні, та поділитися практичним досвідом. Орієнтований захід на людей, які хочуть мати власну екологічну оселю, молодь, яка мріє про власний будинок, будівельників і тих, хто цікавиться практичною стороною будівництва та утримання екологічного будинку. Участь у семінарі платна. А по його завершенню кожен учасник зможе оздоровити уже існуючу оселю — квартиру, будинок, дачу тощо, - зазначив Святослав Євтушенко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.