Підприємствам Рівненщини компенсують гроші на зарплату мобілізованих

Кабмін виділив гроші підприємствам для компенсації зарплатні мобілізованим військовослужбовцям. Загалом державою спрямовано 1,8 мільярда гривень на українські підприємства. Вони отримують з Держбюджету гроші на виплату середньої місячної заробітної плати кожному мобілізованому.

 Відповідно до затвердженого Порядку, підприємство має виплачувати працівникам середній заробіток. А компенсацію цих витрат буде здійснювати Мінсоцполітики шляхом перерахування коштів обласним департаментам соцзахисту, які, в свою чергу, перераховують їх до місцевих управлінь, а вони –  підприємствам.

Обчислення середнього заробітку працівників здійснюватиметься відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабміну від 8 лютого 1995 року № 100.

Нагадаємо, статтею 119 Кодексу законів про працю України, зокрема, передбачено, що за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.