Прокурора Рівненщини Сергія Кубрака відсторонили від роботи

Прокурора області Сергія Кубрака відсторонили від виконання обов'язків. В. о. прокурора області наразі є його перший заступник Павло Романчук. Про це під час брифінгу в Рівному повідомив заступник Генерального прокурора України Володимир Гузир.

Майже година очікування - і брифінг заступника Генерального прокурора України Володимира Гузира розпочався. Перш за все, говорили про результати перевірки, яку впродовж кількох днів проводили у прокуратурі області. 

Установу перевіряли 30 представників Генпрокуратури. Брали до уваги організацію роботи  і її забезпечення прокурором області, коментує Володимир Гузир.

Зокрема, він зазначив, що перевіряли, як працює прокуратура за такими напрямами, як боротьба з корупцією, розгляд звернень громадян, реагування прокуратури області на вимоги часу, комунікація зі ЗМІ та іншими.

- За час моєї роботи у цій сфері, а це 30 років, я не можу зараз спокійно сприймати те, що відбувається в прокуратурі Рівненської області. У нас на 15 годину мала відбутися нарада з її керівництвом. Як тільки я вийшов з машини, почув невдоволення громадян щодо роботи прокуратури області. Сьогодні виповнюється рівно рік, як Сергій Кубрак її очолює. З огляду на те, що я сьогодні побачив, хочу сказати, що не впевнений, що прокурор області відповідає вимогам часу, реагує на вказівки Генпрокурора та Президента України. Зокрема, мова йде про гарантування прокуратурою дотримання демократичних людських цінностей, до яких наше суспільство тривалий час намагається дійти. Наразі виявлено низку порушень, пов'язаних із забезпеченням права на працю. Заборгованість зарплат в області росте, а прокуратура на це повною мірою не реагує. Ті дрібні кримінальні провадження, які відкриті щодо цього, як правило, не мають логічного завершення. Також належним чином не організована діяльність щодо боротьби з корупцією, яку декларує прокуратура області. Я не можу прозвітувати про те, що хтось із вищих посадовців був притягнутий до відповідальності за хабарництво тощо. Не можу сказати, що завдані збитки були відшкодовані державі, - каже заступник Генпрокурора.

Окрім того, додає, що відбулося дві відеонаради, на яких Сергій Кубрак звітував Генпрокурору, що випадки правопорушень під час Майдану належним чином розслідувалися, і була дана правова оцінка цим діям.

- Всі ми розуміємо, що люди з Рівненщини не могли їхати на антимайдан за власною волею. Як приклад можу навести, що ваші правоохоронні органи притягнули до відповідальності медсестру, яка не за власною волею протабелювала документи щодо цього, бо була на роботі. Те ж, що відбувалося у прокуратурі області, навіть не обман, а неможливість належно її організувати. Відтак, за результатами перевірки з Генпрокуратури, була написана доповідна записка на 27 аркушів. Я вам скажу лише основну тезу - робота прокуратури області була визнана неефективною. Я доповів про це Генпрокурору. У результаті Сергія Кубрака відсторонили від виконання обов'язків. В. о. прокурора області наразі є його заступник, - зазначив Володимир Гузир.

Читайте також:

Екс-прокурор Рівненщини, можливо, нестиме кримінальну відповідальність за свою незадовільну  роботу

Коментарі

Цього уєбана, ублюдків-суддів та все те "прокурорсько-суддєвське" кубло слід негайно маршовою ротою відправити в ДУК "Правий сектор" в Піски.
Там їм знайдуть застосування.
Будуть сєпарастів "на живця" ловити.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.