Віч-на-віч із популярним репером України ЯрмаК: про музику, Рівне та кохання

6 березня гостем програми "Віч-на-віч" на сайті "ВСЕ" буде найпопулярніший репер України ЯрмаК. У студії з ведучою Вікторією Ричко хіп-хопер розповість про свою творчість і концерт, який відбудеться у Рівному 17 травня на стадіоні "Мототрек". Організатором концерту є івент-агенція "МЕГАПОДІЯ", яку очолює Роман Яворський.

А також відкриє секрет, які композиції увійдуть до його нового альбому, чим порадує своїх рівненських прихильниць та хто підкорив серце відомого музиканта.

Початок ефіру - о 10 годині. Не пропустіть, буде цікаво.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У п’ятницю у Рівне приїде ЯрмаК

Коментарі

Привіт,Сашко!Нещодавно стартував новий концертний тур "Вставай".Що можна від нього чекати ?І як ти не втомлюєшься від такої кількості концертів?

Чому вибрав дорогу комедійного актора?

Ярмак коли ушов в стольний град стали песни плохие

Скільки треків плануєш випустити в третьому альбомі?

Чи будуть в третьому альбомі фіти, якщо будуть то з ким, в одному з інтерв'ю ти казав, що можливо будуть спільні треки з М.Коржом та Бастою?

Коли другий альбом Стольного Граду?

Чи будуть кліпи з Другого альбому, якщо так, то на які пісні і коли можна чекати їх?

Багато хто задає питання про твій стиль та музику та інші речі, але мене зацікавили декілька речей. Було б приємно, якщо б ти віпдповів на них:
1) Як до тебе так повернулася доля, що ти опинився в "Стольном Граде?"
2) Всі задають запитання про твою карьеру, як ти став таким популярним, но більшість із фанатів в університеті чи в школі, а де ти навчався, та як навчався, як закінчив, які оціни мав, думаю це б було цікаво всім.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.