Голова Рівненської облради звітує перед депутатами

Сьогодні під час обласної сесії голова облради Михайло Кириллов відзвітував про роботу в 2014 році. Свій звіт Кириллов розпочав із того, що минулий рік був непростий, тож у "режимі онлайн" і в день, і вночі працювало багато людей.

- У нас в Рівненській області не було таких жертв, як в інших регіонах. Тоді я поставив собі завдання, що обласна рада має змінити формат своєї роботи і реально почати впливати на процеси на Рівненщині. Так, нам не все вдається, я зі свого боку визнаю, що робив багато помилок. Але разом із тим, можу сказати, що Рада зараз не така, як була півтора-два роки тому, вона змінилася. Я не хотів би говорити про кількісний показник сесійних засідань, думаю, потрібно зважати на якісний. Впродовж 2014 року в нас було 13 пленарних засідань сесії, на яких ми ухвалили понад 300 рішень, у тому числі низку звернень до державної влади. Зрозуміло, що наші звернення не завжди чують, але інколи на них таки редагують. Як приклад можна назвати маленьку перемогу з "Рівнеторфом". Багато чого в Києві або просто не чують, або не розуміють, що відбувається. Тому на місцях має бути більше повноважень. Але все попереду. І, думаю, нам багато вдасться, - каже Михайло Кириллов.

Не оминув у своєму виступі він і питання бурштину. Зокрема, голова облради зазначив, що ця проблема зараз його хвилює чи не найбільше.

- Я сам особисто розробив законопроект щодо цього і подав його через народного депутата Юрія Вознюка. Вчора знову в парламенті відбулися обговорення цього питання. Та за проект закону щодо бурштину не проголосували. Хочеться зробити все, аби в цьому році це питання все-таки вдалося вирішити, - додав Михайло Кириллов.

Також голова облради звернув увагу й на те, як вдалося за кошти з обласного бюджету, попри перестороги військкомату, таки передати для батальйону територіальної оборони "Горинь" найнеобхідніше.

- Я робив багато такого, за що міг би нести відповідальність. Але в той момент, коли розумів, що мої дії могли врятувати хоча б одне життя, мене не хвилювали. Хочу сказати, що взимку наші бійці батальйону "Горинь" були забезпечені необхідними речами. Ми добилися того, щоб дрова наші бійці купували неподалік місця своєї дислокації, а не привозили з РІвного. Ми забезпечили їх "буржуйками" та іншим, - розповів Михайло Кириллов.

Окрім того, голова облради додав, що вдалося у 2014 році покращити й економічні показники.

- Було багато розмов, що наш "Рівнеоблводоканал" збитковий. Цьогоріч його вдалося вивести з цього стану. Обласний бюджет отримав більше 2 мільйонів. Те ж  можна сказати про РІКЦ. Ми зараз не фінансуємо програм щодо них, але зараз вони заробляють на 10% більше. Змінилося дещо й відносно діагностичного центру. Так, послуги, консультації лікарів зараз там стали безкоштовними, а сума благодійного внеску мінімальна. Серед позитивів і те, що ми зробили більш демократичне спілкування на сайті облради. Зокрема, там з'явився розділ "Петиції", у який всі можуть поскаржитися на незадовільні дії чиновників. У 2014 році було чимало проблем, помилок, але все-таки нам багато вдалося, - підсумував Михайло Кириллов.

Читайте також по цій темі:

Сесія Рівненської облради розпочалася з хвилини мовчання

На сесії Рівненської облради Хомка звинуватили у змові зі скандальною "Золотою підковою"

Рівненській "Цар" у Верховній Раді переймався бурштином

Коментарі

Кирилов, не сміши народ, а особливо про бурштин! А пенсіон, Крока, не знає кому зад підставити! Ганьба!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.