Депутати Рівненської облради розкритикували звіт Кириллова

Низку питань і зауважень у депутатів облради викликав озвучений під час сесії звіт голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова.

Зокрема, були озвучені зауваження щодо його висловлювань до роботи ради в попередні роки. А депутат Юрій Соупрунюк зауважив, що хотілося б, окрім слів, почути більше конкретики щодо економічних питань, побачити таблиці щодо цього.

На це Михайло Кириллов відповів, що наразі він працює і над збільшенням робочих місць, і щодо інших економічних питань.

Частково на захист голови облради став депутат Валентин Крока. Він зазначив, що зроблено чимало, проте потрібно приділяти більше уваги роботі щодо області, проводити більше виїзних нарад у районах.

Кириллов пообіцяв врахувати зауваження колег і зазначив, що ще є над чим працювати. Після обговорення депутати облради прийняли звіт до відома.

Читайте також по цій темі:

Сесія Рівненської облради розпочалася з хвилини мовчання

На сесії Рівненської облради Хомка звинуватили у змові зі скандальною "Золотою підковою"

Голова Рівненської облради звітує перед депутатами

Рівнеоблрада прийняла зміни до бюджету на 2015 рік

Ключові слова: 

Коментарі

Брехня у звіті.Зміна керівника КЗ РОПМПК не призвела до покращення роботи психологів,дефектологів області.Навпаки провал упровадження інклюзії,фіктивна діяльність інлюзивного ресурсного центру,липові витяги протоколів,перевищення повноважень консультантами РОПМПК,хамство,внутрішні інтриги,плітки.Коли в ОУОН буде спеціаліст з фаху для наведення там порядку .Корекційна освіта стогне від Їхньго свавілля.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.