Стоматкабінет "Смайлик" вітає рівнянок зі святом весни!

Весна у багатьох асоціюється з ніжністю, жіночністю, красою і коханням. Це й не дивно, адже починається ця пора року з Міжнародного жіночого дня. Сайт "ВСЕ" продовжує серію проектів до свят "Привітай рівнян". Хочете висловити свої побажання чарівним рівнянкам до 8 березня? Тоді зв'яжіться з нами, і нехай Ваше вітання побачать усі! Створимо святковий і теплий настрій разом! Розпочинайте весну з приємних вітань на сайті "ВСЕ".

Відтак, першими зі святом весни, жіночності, краси та ніжності рівнянок вітає стоматологічний кабінет "Смайлик" і лікар-стоматолог вищої категорії Володимир Подлящук.

- Дорогі жінки, наш колектив стоматологічного кабінету "Смайлик" щиро вітає Вас із 8 березня. Бажаємо  завжди бути коханими, бажаними, ніжними і красивими. Нехай поруч з Вами будуть рідні та близькі люди, які підтримують, допомагають і дарують радість. Бажаємо, щоб ця весна принесла  ще більше тепла, позитиву, здійснення мрій, планів і задумів. Нехай чарівна усмішка завжди прикрашає Ваше обличчя і заворожує оточуючих. А ми допожемо зробити так, щоб вона завжди залишалася на висоті, була здоровою і білосніжною. Приймніть наші найкращі вітання зі святом весни! - побажав Володимир Подлящук.

А яке ж свято без подарунків? Свій приємний сюрприз до 8 березня приготував і стоматкабінет "Смайлик". А саме: всі жінки можуть отримати у подарунок  професійне чищення зубів. Ця процедура коштує 350 гривень, проте з 9 по 13 березня, для всіх представниць прекрасної статі, які попередньо записались,  цю послугу нададуть абсолютно безкоштовно.

Нагадаємо, у рівненському стоматкабінеті "Смайлик" надають всі види стоматологічних послуг за доступними цінами. Саме тут лікування зубів буде безболісним та якісним.

 

Графік роботи: з 8:00 по 20:00,  у суботу - з 8:00 по 16:00, неділя - вихідний.

Номер телефону: (067) 800 48 90.

Попередній запис обов'язковий.

на правах реклами