Дітей на Рівненщині оздоровлюватимуть благодійники?

Цьогоріч оздоровлення дітей має пройти на тому ж рівні, що і у 2014 році. Таке доручення заступника голови ОДА Олександра Савчука отримали голови райдержадміністрацій та директори дитячих закладів оздоровлення під час засідання координаційної ради з питань організації відпочинку дітей.

- У зв’язку з тим, що з державного бюджету надходжень не буде, ми маємо шукати інші джерела коштів. Потрібно залучати до цього місцеві гроші, підприємців, спонсорів, - зазначив Олександр Савчук. – Діти не повинні відчути, що про них забули. Особливо діти-сироти, діти-інваліди та інші соціально незахищені категорії.

Разом з тим, заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Олексій Янчевський повідомив, що цьогоріч є можливість оздоровити сто відсотків дітей-чорнобильців. На цей день подано 248 заявок.

- Одним з варіантів для організації відпочинку дітей є залучення благодійників, волонтерів та профспілок. Уже зараз благодійні фонди готові оздоровити наших дітей за кордоном. Для зменшення ціни путівки пропонується включати кошти батьків, - повідомив начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Віталій Ліпський.

Довідково: торік на Рівненщині оздоровили понад 86 тисяч дітей, що становило майже 60 відсотків від загальної чисельності дітей шкільного віку. Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.