Із вікон рівненського діагностичного центру пожежники рятували людей

Вчора рівненські рятувальники 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС провели тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі у приміщеннях обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука.

За легендою навчань, на 3-му поверсі в кабінеті ультразвукової діагностики через порушення правил пожежної безпеки виникла пожежа. В цей час в будівлі центру знаходилося 80 осіб, через сильне задимлення 2 працівника закладу, що перебували на 5-му поверсі, не можуть безпечно залишити будівлю.

Черговий персонал об’єкту повідомляє пожежно-рятувальну службу та адміністрацію лікувально-діагностичного центру про пожежу. До прибуття рятувальних підрозділів добровільна пожежна дружина закладу проводить евакуацію хворих, відключає електроживлення та приступає до гасіння пожежі наявними засобами пожежогасіння.

В цей момент до місця виклику прибувають підрозділи 3-го державного пожежно-рятувального загону. В апаратах захисту органів дихання рятувальники проводять розвідку місця пожежі, з’ясовують масштаби загоряння та загрозу людям. На ліквідацію пожежі подаються водяні стволи. Тим часом друга група вогнеборців за допомогою пожежної автодрабини проводить рятування працівників закладу з 5-го поверху. Людей, що отримали термічні травми, каретами швидкої допомоги терміново доставляють у медичні заклади. Керівник гасіння пожежі доповідає в оперативно-координаційний центр Головного управління ДСНС про локалізацію пожежі, а за 15 хвилин – про повну ліквідацію.

По завершенні практичної частини навчань виконуючий обов’язки головного лікаря клінічного лікувально-діагностичного центру Роман Шустик детально ознайомив рятувальників з режимом роботу закладу, особливостями планування, шляхами під’їзду та місцями розташування зовнішніх джерел водопостачання.

Як зазначає прес-служба ГУ ДСНС України в Рівненській області, підполковник Віктор Бабак також подякував керівництву лікувального закладу за активну допомогу в питанні створення безпечних умов функціонування  даного об’єкту та дав високу оцінку діям персоналу і адміністрації центру.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.