Депутат Рівненської міськради Олександр Нестерук вітає жінок із 8 березня!

У день 8 березня чоловіки дарують прекрасній половині людства щирі та теплі слова, не шкодують компліментів і створюють святковий настрій. Сайт "ВСЕ" продовжує спецпроект "Привітай рівнян". Хочете висловити свої побажання до свят читачам сайту "ВСЕ" - зв'яжіться з нами і нехай Ваше вітання побачать усі! Створимо святковий настрій разом!

 

А як же ж обійтися без щирих і теплих слів від чоловіків жінкам напередодні 8 березня? Адже Міжнародний жіночий день – це особливе свято.  А ще чудова нагода подякувати прекрасній половині людства за їх турботу, тепло і розуміння. Відтак, депутат Рівненської міської ради Олександр Нестерук вітає усіх жінок Рівненщини зі святом весни,ніжності, любові і тепла - Міжнародним жіночим днем.

- Я щиро вітаю прекрасну половину людства з 8 березня. Любі жінки, бажаю, щоб на Ваших вустах завжди сіяла усмішка, а в душі квітла весна! Нехай у оселях панують мир і злагода, добро та достаток, надія і щира любов! А поруч завжди будуть гідні чоловіки, які наповнюватимуть кожен Ваш день щасливими моментами і щирими емоціями. Міцного здоров’я, щастя, добробуту, щедрої долі, чудового весняного настрою та Божої благодаті на довгі роки. Зі святом Вас, рівнянки. Дякую за те, що ви є і додаєте нам наснаги до життя, - побажав Олександр Нестерук.