На Рівненщині зняли фільм про мандри Шевченка

Документальний фільм про подорож Тараса Шевченка зняли у Дубні. Автор ідеї і режисер - керівник кіностудії “Дубно” районного будинку культури Микола Величковський. Він отримав грант голови Рівненської обласної адміністрації для створення хронікально-документальної стрічки “Шевченкова Дорога”. 10 березня о 12 годині в районному будинку культури відбудеться прем'єрний показ кінострічки.

В її основу покладено історично підтверджені матеріали про мандрівку Тараса Шевченка у Почаївську Лавру, Кременець, селами Дубенського району, Острожчину, Берестечко. Крім перелічених населених пунктів, зйомки  відбувались в Державному архіві Рівненської області,  обласному музеї та музично-драматичному театрі міста Рівне.

Над створенням фільму працювали керівник групи, режисер - Микола Величковський, Микола та Любов Пшеничні, Надія Яцюк, Олександр Поліщук та Григорій Харчук. Про це повідомляє Дубенська райдержадміністрація. 

Ключові слова: 

Коментарі

Правильно говорити та писати не "у Дубно", а "у Дубні". Місцевий відмінок. Подано у правописі як приклад доправила відмінювання назв населених пунктів.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.