У Дубенському замку "оживуть" княгині

У Дубенському замку до 8 березня влаштовують театралізоване дійство. Тим часом сюжетами для нього слугуватимуть історичні персонажі жінок, які бували тут. А це і сміливця-наречена Беата Дольська, що зуміла прогнати з-під замкових мурів татарське військо, і чорна княгиня Гальшка Острозька. Також тут свого часу жила красуня-полька, в яку закохався син Тараса Бульби Андрій, була на балу жінка-гусар Надія Дурова.

Також Дубенський замок має свою Анну Кареніну. Вона була молодою дружиною літнього управителя Шейдемана. Її звали Марі. Одного разу до неї в гості приїхала подруга, яку супроводжував молодий офіцер із Рівного. В нього й закохалася Марі. Однак молода жінка мучилася своєю любов’ю. Дійшовши до краю, з розпачу, а, можливо, зі страху, що чоловік не пробачить зради, вона кинулася під потяг, розповідає Еліна Посільська, науковий працівник науково-освітнього відділу державного історико-культурного заповідника міста Дубно.

Тим часом театралізоване дійство про жінок, доля яких тим чи іншим чином пов’язана з замком, планують повторити, якщо буде попит, йдеться на сайті "Волинь туристична".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.