Відомий український тренер програв рівненським дітям

Олег Лужний зустрівся з вихованцями школи-інтернату та дитячих будинків сімейного типу в селі Олександрія. Поспілкувався з дітьми, вчителями та батьками. Гості зіграли з дітьми у футбол.

На поле вийшли Олег Лужний, ветеран рівненського футболу Володимир Чирков, голова РОФФ Олексій Хахльов з заступниками Євгеном Донцовим та Олегом Кучером.

Вони зіграли 4 коротких матчі, в яких одна гра пройшла внічию і три - виграли діти.

Діти довго не відпускали беручи автографи в зірки українського футболу.

Нагадаємо, візит відбувається у рамках проекту РОФФ з відродження рівненського професійного клубу "Верес". Олег Лужний планує ознайомитись зі футбольною інфраструктурою та спортивним потенціалом Рівненщини, а також відвідати школу-інтернат та дитячі будинки, поспілкуватись із вихованцями спортивних шкіл та тренерами.

Крім цього, відомий тренер і футболіст планує відвідати "Острозьку академію". Там буде проведено зустріч зі студентами та підписання меморандуму щодо співпраці Рівненської обласної федерації футболу та Національного університету "Острозька академія" в справі відродження професійного футбольного клубу в області.

У Рівному Олег Лужний проведе тренування для вихованців ДЮСШ "Верес" та дасть прес-конференцію для загальнонаціональних і місцевих ЗМІ. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.