Лужний, Пасічник і Хахльов підписали меморандум заради рівненського футболу

Відомий тренер і футболіст Олег Лужний відвідав "Острозьку академію".

Ректор університету Ігор Пасічник провів гостям екскурсію.

Потім була зустріч, де присутні підписали меморандум про співпрацю між академією, федерацією футболу і футбольним клубом "Верес".

Таким чином підписанти хочуть надати всеохоплюючу допомогу у створенні фінансово незалежного народного футбольного клубу, який буде успішно представляти Рівненщину у Чемпіонаті України, Кубку України та на міжнародних змаганнях.

За ініціативну групу Громадської організації "Футбольний клуб "Верес" свій підпис під документом поставив Олег Лужний, за Рівненську обласну федерацію футболу - її голова Олексій Хахльов, за "Острозьку академію" - її ректор Ігор Пасічник.

Як раніше повідомляв сайт "ВСЕ", Олег Лужний зустрівся з вихованцями школи-інтернату та дитячих будинків сімейного типу в селі Олександрія. Поспілкувався з дітьми, вчителями та батьками. Гості зіграли з дітьми у футбол.

Нагадаємо, візит відбувається у рамках проекту РОФФ з відродження рівненського професійного клубу "Верес". Олег Лужний планує ознайомитись зі футбольною інфраструктурою та спортивним потенціалом Рівненщини.

Коментарі

ти,або зовсім дурний,або шістка зятя у відставці..звідки фінансуються збірні команди,дитячий футбол,проводяться турніри і змагання??

У Федерації футболу України немає бюджетних грошей. Ти або дурний, або провокатор

от і пазли складуються..Лужний-член виконкому,тому прикладе зусилля для направлення максимуму бюджетних коштів в обласну федерацію.А Кривошєєв, про 100тис.фантиків(4тис.справжніх грошей) від блаходєтєля і боса:))Смішно:))Функціонєри футбольорські:))

В Острозькій академії завжди був футбол на найвищому рівні, щороку відбувається запекла боротьба між всіма факультетами на Кубку ректора. Також є команда викладачів. Цікаво хто кому допомагатиме у відродженні футболу))) Студенти можуть допомогти тренувати рівненську команду ))) Це жарти а взагалі успіху всім!

Якій Хвутбол?? Самому Великому Короткову не вдалося

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.