Рівненський благодійний фонд Корилкевича взявся за релігію

10 береня, у вівторок о 14:00 годині у Рівненському будинку вчених благодійний фонд “Любіть Україну” організовує прес-конференцію, присвячену оголошенню результатів соціологічного дослідження «Ставлення прихожан православних конфесій Рівненщини до міжконфесійних взаємин».

Соціологічне дослідження проводилося по Рівненській області Рівненською обласною організацією ВГО “Українська Асоціація Маркетингу” на замовлення РОБФ “Любіть Україну”.

Окрім журналістів, до участі в прес-конференції запрошені представники Рівненської єпархії Української православної церкви та Рівненської єпархії Української православної церкви Київського патріархату.

За додатковою інформацією звертайтеся: Олександр Гладунов, тел. (067) 360-02-63

Рівненський обласний благодійний фонд “Любіть Україну” розпочав свою діяльність у 2011 році. 

Головою правління благодійного фонду є голова Громадської експертної ради Дубенщини Михайло Корилкевич. У 2013 році «Фокус» оцінив статки його батька Данила Корилкевича в $ 50,5 млн (163 місце рейтингу «200 найбагатших людей України»).

Цікаво, що свого часу Данило Корилкевич заснував фонд із такою ж назвою. Це сайт фонду Корилкевича старшого - http://loveukraine.rv.ua/, а це - сайт фонду Корилкевича молодшого - http://love-ukraine.org.ua/.

Як повідомляє прес-служба БФ “Любіть Україну”, на даний час основним пріоритетом діяльності фонду є виконання програми “Здоров’я нації”. Програма має на меті поширення принципів християнської моралі в усі сфери життя суспільства, пропаганду здорового способу життя, збереження та примноження культурних цінностей і вдосконалення системи медичного обслуговування у Рівненській області.

Метою проведення соціологічного дослідження стало з'ясування ставлення прихожан
православних конфесій Рівненської області до створення Єдиної Помісної Православної
Церкви та виявлення причин і шляхів подолання міжконфесійних протиріч.

Як раніше повідомляв сайт "ВСЕ", син Данила Корилкевича Михайло, який у Дубно став головою Громадської експертної ради домігся свого - у місті затвердили методику рейтингування політиків.

Коментарі

Ставлення українців до всіх конфесій може бути одне: відродити віру наших пращурів у Бога Сонця і Матір Землю. "Не молитись чужим богам" закликав наш пророк Т.Шевченко.

Скоро вибори до обласної ради , от і зомбують потихенько народ .
До осені зроблять з нього самого щирого , чесного і патріотичного українця :)

І у чому полягає його молодечість? У тому що має татуся - міліонера, який знищив цукрове виробництво на Рівненщині?У тому що створив кишенькоу раду яка виступає від імені громади Дубенщини? У тому що створивши черговий фонд а-ля фонд Сороки, Берташа і т.п. подачками буде годувати Дубенський лохторат? У тому що на питаннях болючих для Дубенщини захоче заїхати восени на третій поверх в приміщення на Майдані Просвіти 1? Якщо у цьому - то дійсно молодець! А ви і далі локшину жеріть - благо далеку вилку тицяти не потрібно - все тут, поряд - вуха ж бо близько!

Молодець!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.