Школа ділового розвитку "PEGASA" вітає рівнянок зі святом ніжності та краси!

Любі наші рівнянки! Від усього серця вітаємо вас із святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Мудреці кажуть: "Царство жінки – це царство ніжності, тонкості і терпіння". І завдання кожного чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів. Саме у цей день зазвичай лунають найщиріші слова подяки та вітання для найпрекраснішої половини людства.

Колектив Школи ділового розвитку "PEGASA" приєднується до привітань та висловлює найщиріші слова з нагоди свята.

Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні наші рівнянки! Ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Від усієї душі бажаємо вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Бажаємо, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю та щиросердечним спокоєм!

З любов'ю, Школа ділового розвитку "PEGASA"

______________________________________

м. Рівне, вул. Кавказька, 9а, оф.278

ми у соцмережах: ВКонтакте та Facebook

телефон: (067) 108-31-98 та (095) 810 -34-57