Рівнеоблрада відновила фінансування галузевих програм

Депутати облради затвердили рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік», відповідно до якого передбачено фінансування окремих регіональних програм.

Зокрема, 500 тис. грн. виділено на програму «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», 400 тис.грн. – на програму економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2015 рік (використають на підтримку та реалізацію ініціатив місцевих громад, на проведення щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад області), 500 тис.грн. виділено на обласну комплексну програму профілактики злочинності та правопорушень для матеріально-технічного забезпечення добровільних громадських формувань, повідомляє прес-служба облради.

Майже 900 тисяч гривень передбачено на реалізацію заходів обласної програми створення регіонального, місцевих та об‘єктових резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків. Ці кошти будуть використані для придбання паливно-мастильних матеріалів, засобів радіаційного та хімічного захисту, засобів аварійного енергопостачання, насосного обладнання та сучасних спеціалізованих наметів – пунктів обігріву.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.