Рівнянам пропонують привітати солдатів із Великоднем

Привітати з Великоднем рівненських військових, які нині захищають Україну в зоні АТО, пропонують усім небайдужим рівнянам. Зробити це можна, надіславши свої слова підтримки, вдячності, вітань, малюнки та листівки на конкурс «Привітай солдат з Великоднем», який оголошує депутат Рівненської міськради Святослав Євтушенко. Всі, надіслані на конкурс роботи будуть передані бійцям Рівненського батальйону територіальної оборони «Горинь», а автори найкращих із них отримають подарунки. 

- Військовим, які зараз захищають Україну на сході дуже важливо відчувати нашу підтримку, бачити, що їх люблять і чекають в дома. Тому пропоную усім рівнянам написати свої привітання, слова підтримки, вдячності, а також намалювати вітальні малюнки, листівки нашим військовим, взявши участь у конкурсі «Привітай солдат з Великоднем». Надсилати роботи на конкурс можна з 9 березня до 9 квітня. Напередодні Пасхи, 12 квітня, усі надіслані вітання будуть передані батальйону територіальної оборони «Горинь», а автори найкращих з них отримають подарунки. Також надіслані на конкурс роботи публікуватимуться на сторінці моєї громадської приймальні в “Фейсбуці” та на сторінках громадського руху “Свідоме Рівне” у “Фейсбуці” і “В контакті”. Не залишайтеся осторонь, нашим захисникам на сході дуже потрібна підтримка, долучайтеся до конкурсу та покажіть рівненським військовим, що їх люблять і чекають вдома, - зазначив Святослав Євтушенко.

Надсилати вітання військовим у будь-якій формі можна:

на поштову адресу: м. Рівне, вул. Шевченка, 45, індекс 33013 з позначкою на конверті “на конкурс “Привітай солдат з Великоднем”;

на електронну пошту: evtushenko_rv@ukr.net

в приватні повідомлення на сторінки у соціальних мережах: Громадська приймальня Святослава Євтушенка ,“Свідоме Рівне” у “Фейсбуці”,“Свідоме Рівне” “В контакті” 

Ключові слова: 

Коментарі

тупость!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! РЕАЛЬНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.