У Костополі на Рівненщині мобілізовані "аватари" масово закупляються горілкою

Волонтери з Рівненщині обурені вільним продажем алкоголю для мобілізованих солдатів, які проходять підготовку на Рівненському полігоні. Через схильність до вживання спиртного деяких солдатів навіть називають аватарами. 

- Жах, жах, просто жахливий жах... Лише так я можу описати побачене вчора у нашому місті, - пише костопільський волонтер Роман Наумович. Наскільки я зрозумів, вчора нашим військовим з полігона була виплачена зарплата, черги з військовослужбовців біля банкоматів були цілий день...Та вразило не те. Три рази я виходив у місто, ходив по магазинах і фіксував те скільки "оковитої" хлопці вибирали з полиць. При мені солдат завантажив у пакет 6 л. пляшок "змію". Мабуть, полоскати горло? Ця картина просто жахала і кидала у розпач. Скоро рік як волонтери працюють над тим, щоб хлопцям зберегти життя і здоров'я, а результат? Скільки вже чув про загибель солдат на передовій по вині горілки. Навіщо нам "Путінська пропаганда", достатньо один раз подивитися на цих "АВАТАРІВ" і враження про армію складається так як треба! Я викликав адміністратора одного із магазинів і показуючи їй те як на касі складаються пляшки у пакети запитав її думку. Вона разом із касирами сьогодні також вражені, але заборонити їм продавати спиртне вони не мають права! Я був у Слов'янську і там категорично заборонено продаж спиртного людям у формі та у всіх магазинах вісить оголошення про це! Таке рішення ухвалюють органи місцевої влади! Але ж де вони таке ухвалять?!! Наразі саме спори та деребан влади. Варто тільки початати місцеви газети, де депутати рад гадять одне одного замість того, щоб працювати... Прошу перепостити цю статтю, та всім волонтерам об'єднати зусилля у боротьбі з цією пошестю!!!!

Ключові слова: 

Коментарі

Не продавати людям у формі? А без форми - в будь-який час і покупцям будь-якого віку? Ослаблений кризою імунітет держави загострює "хронічні хфороби". А-гов!!! Владо!!! Ви це бачите? Чи вам не до того.

На войне всегда много пьют... и тырят)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.