Депутат Рівненської міськради підпалила траву і втекла - журналіст

У соціальній мережі "Facebook" рівненський журналіст, редактор газети "Льонокомбінат" Світлана Сирота розмістила інформацію про те, що депутат міськради, голова ОСББ Ольга Покальчук підпалила суху траву під вікнами будинків по вулиці Струтинської. За її словами, мешканці багатоквартирних будинків стали свідками того, як Ольга Покальчук підпалювала сухостій, чим ставила під загрозу життя людей та порушувала екологічну безпеку навколишнього середрвища.

"Ця заграва палала сьогодні у Рівному на вулиці Струтинської, будинки 31-35. Влаштувала такий неповторний атракціон під вікнами житлових будинків тамтешня голова ОСББ, депутатка міської ради Ольга Покальчук. В такий дотепний спосіб екзальтована жіночка вирішила проблему сухостою у дворі. Мешканці викликали міліцію та МНС, Ольга Покальчук втекла. Але у дворі є чимало очевидців того, хто саме не лише порушив екологічну безпеку, а ще й поставив під загрозу життя і здоров'я мешканців", - йдеться у дописі Світлани Сироти.

Рівняни у коментарях до допису також зауважили про девіантну поведінку депутата та наголосили, що сморід від пожежі можна було почути навіть у районі Радіозаводу.

Коментарі

Хто вибрав такого неадекватного депутата? Замість того аби захищати людей, вона їх труїть

ізолюйте її від гріха подалі

Дякую за пильну увагу до моєї творчості.

"екзальтована" - найулюбленіше слово Сироти :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.