Працівники Рівненської митниці через два роки дізналися, як їх хотіли обдурити

Громадяни України придбали у Литві вантажівки за однією ціною, а митники назвали майже втричі нижчу. Так співробітники Рівненської митниці встановили, що впродовж липня - серпня 2013 року люди (за дорученням) через Ягодинську митницю на територію України ввезли вантажні автомобілі митною вартістю майже 36 тис. грн. Підставою для переміщення транспортних засобів через кордон стали договори купівлі-продажу.

Відповідно до копій документів, надісланих митними органами Литовської Республіки, ці вантажні автомобілі були продані литовським підприємством громадянам України за ціною 33 тис. литовських літ, що за курсом НБУ на день переміщення через митний кордон України становить 101 177 тисяч гривень.

Згідно з матеріалами Рівненської митниці ДФС, громадянами України вчинено дії спрямовані на переміщення товару через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням договорів купівлі - продажу транспортних засобів, що містять неправдиві відомості щодо відправника (одержувача) товару та неправдиві відомості, необхідні для визначення митної вартості товару. Наразі триває перевірка усіх обставин.

До слова, лише за минулий тиждень Рівненською митницею складено 14 протоколів про порушення митних правил на суму понад 217 тисяч гривень

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.