ОК "Північ": втрат немає, противник зосереджений на постачанні зброї та боєприпасів

Як повідомляє ОК "Північ" (штаб якого знаходиться у Рівному) за минулу добу втрат серед особового складу, який виконує бойові завдання в зоні АТО, немає. Впродовж доби в секторі "А" відмічено 1 бойове зіткнення з застосуванням стрілецької зброї в районі населеного пункту Кримське.

Суттєвої вогневої активності бойовиків не відмічено. Основні зусилля противника зосереджені на відновленні боєздатності підрозділів, перегрупуванні сил і засобів, активному постачанні зброї та боєприпасів. Найбільш небезпечними залишаються райони: населених пунктів Станиця Луганська, Щастя, Кримське, Трьохізбенка та позицій підрозділів сектору вздовж “Бахмутського шляху”.

Наразі противник здійснює заходи введення в оману щодо переміщення своїх сил і засобів та відновлення активних бойових дій, а також наступу на позиції сил АТО практично на всіх напрямках. Не виключається відновлення активної діяльності бойовиків одночасно на декількох напрямках для введення в оману та відволікання уваги сил АТО від реального напрямку головного удару.

Особовий склад ОК "Північ" продовжує виконання заходів інженерного дообладнання взводних опорних пунктів, блокпостів, поповнення запасів матеріально-технічних засобів та створення додаткових запасів боєприпасів, в першу чергу артилерійських.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.