Рівняни повстають проти безхатченків, міська влада розгублена та говорить про крематорій

На засіданні виконавчого комітету Рівненської міськради мер міста Володимир Хомко повідомив, що завтра о 18 годині мешканці вулиці Ніла Хасевича збираються провести акцію протесту. За його словами, рівнян обурює той факт, що з ними по-сусідству житимуть безхатченки, які наразі знаходяться у притулку по вулиці Кавказькій. 

Нагадаємо, закинуту одноповерхову будівлю під номером №21 збираються виставити на аукціон, щоб її міг придбати благодійник Сано Гукасян. Чоловік після офіційного придбання нерухомості зможе переселити туди безхатченків, якими наразі опікується. Однак дізнавшись про таке сусідство, жителі будинків відразу виступили проти.

- Для безхатченків ми обіцяли видати нову земельну ділянку по вулиці Ніла Хасевича. Місце вигідне тим, що поблизу немає ніяких великих житлових будинків. Поряд - лише залізнична станція. Однак люди збунтувалися і вже завтра організують мітинг-протест. Скажіть, що нам робити? Збудувати крематорій і спалити всіх бездомних? Ніхто не хоче мати таких сусідів. Але і не пропонує жодних інших варіантів вирішення цього питання, - із обуренням розповідає міський голова Володимир Хомко. - Однак, якщо розібратися, то будинок по Ніла Хасевича знаходиться віддалено від інших споруд, і бездомні нікому не заважатимуть.

Варто зауважити, що раніше притулок для бездомних вже мав проблеми зі своїми сусідами. Жителі вулиці Кавказька вже багато разів зверталися до мерії міста, аби та виселила їх із підвалу будинку №15, оскільки останні своєю присутністю створюють значний дискомфорт.

Коментарі

дійсно,не можна ображати безхатченків-вони й так обездолені...нехай проведуть медогляд людей щоб нікому було рота відкрити проти сусідства з людьми без прописки(як можна їх назвати безхатченками,якщо в них є така золота людина як Сано?)

Злі в нас люди.....Може ті хто протестує ,а життя складна штука! в завтра буде в лавах безхатченків.....Не знаю хто такий Гукасян,але молодчинка істіно віруюча людина! sasha-la@ukr.ukr.net

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.