Рівненська міська влада придбає квартиру для сироти, який воює в "Айдарі"

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Рівненської міськради члени комісії розглядали хід виконання міської програми з забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа на 2013-2015 роки.

- Цьогоріч міська влада придбає за цією програмою дві квартири. Одне помешкання - для сироти, який зараз воює в батальоні "Айдар". Ще двоє сиріт отримають по кімнаті. Великий прорив ми зробили, коли дали сиротам майже 40 кімнат по вулиці Фабричній. Зараз купуємо одну-дві квартири, більше місто собі дозволити не може, - зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Також, за словами Володимира Хомка, згідно з законодавством, міська влада зобов'язана впродовж трьох місяців придбати житло для прокурора, який переводиться до Рівного. Хоча цього раніше міська влада не робила, максимум - виділяли земельну ділянку.

З полегшенням міський голова зазначив про те, що забезпеченням житлом афганців і чорнобильців відтепер займатиметься держава, а не міська влада.

Коментарі

а чому прокурору купляти квартиру. Купити відомчу, яка буде по черзі обслуговувати прокурорів. Прийшов новий прокурор, старий пішов нахер з квартири.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.