Начальник управління бюджету і фінансів Рівного розповів, на що пішли бюджетні кошти

Минулоріч грошей вистачило майже на все. Про це під час свого звіту розповів начальник міського управління бюджету і фінансів Віктор Шульга. Відповідно до чинного законодавства, раз на рік начальник міського управління бюджету і фінансів повинен розповідати громаді про те, як були витрачені бюджетні кошти. За словами Віктора Шульги, минулоріч усі заплановані витрати були майже на 100% профінансовані. 

- Бюджет Рівного за 2014 рік виконано з загального фонду на 97,8%. В нас є недовиконання з спеціального фонду. Але загалом виконали бюджет повністю, і за багатьма позиціями є перевиконання, - розповів начальник управління бюджету і фінансів Рівного Віктор Шульга.

У 2014 році такі галузі, як ЖКГ, спорт, культура, в порівнянні з іншими, отримали незначні кошти. За словами начальника управління бюджету та фінансів Віктора Шульги,  рівненський бюджет соціально орієнтований, адже майже 93% витрачаються на захищенні статті.

Як зазначає прес-служба Рівненської міськради, проаналізувавши останні три роки, фінансисти побачили  позитивну динаміку росту бюджету. Зокрема, в порівнянні  з 2013,  минулоріч  ріст загального фонду становить 2,7%, а спеціального - більше 20%. В той же час, як зазначив Віктор Шульга, хотілося б мати більше коштів у бюджеті розвитку, які можна було б спрямувати на ремонти вулиць, дворів будинків та інших об’єктів благоустрою.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.