Що будувати на Рівненщині, визначить конкурс

На Рівненщині розпочався відбір проектів, що можуть реалізовувати  за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2016 році. Конкурс проводитиме регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення відбору інвестиційних програм, повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

У конкурсному відборі можуть брати участь підготовлені місцевими держадміністраціями та обласною, районними, міськими, селищними, сільськими радами інвестиційні програми (проекти). Усі документи потрібно оформити відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабміну від 4 липня 2012 № 656.

Регіональна комісія до 1 квітня 2015 року проведе оцінку  запропонованих проектів та подасть пропозиції облдержадміністрації щодо формування узагальненого переліку.

Разом з тим повідомляємо, що через відсутність фінансування з державного фонду регіонального розвитку в 2014 році, у разі надходження обґрунтованих пропозицій, регіональна комісія розгляне можливість внесення змін до затвердженого переліку об’єктів на 2015 рік.

Пропозиції мають бути надані облдержадміністрації (м.Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 433) до 21 березня 2015 року. Додаткова інформація може бути надана за тел.: (0362) 692-222, електронна пошта budivn@icc.rv.ua

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.