На Рівненщині найкраще платять за електрику, а найгірше - за газ

Споживачі Острозького району найкраще розраховуються за енергоносії. Тож за підсумками січня-лютого, Острожчина очолює загальнообласний рейтинг розрахунків за газ, електрику та житлові послуги. Так, населення стовідсотково розплатилося за водопостачання, утримання будинків та електроенергію.

Про це повідомив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський на відеоселекторній нараді із керівниками районів та міст.

- Наразі споживачі Рівненщини розраховуються в середньому за електроенергію майже на 96 відсотків. За послуги з водопостачання платять на рівні 90 відсотків, за утримання будинків та прибудинкових територій – 82 відсотки, найгірше розраховуються за газ – менше 80 відсотків, - зазначив Юрій Приварський. - Водночас підприємства теплоенергетики розрахувалися за природний газ лише на 56 відсотків. Найбільший приріст боргу в ТОВ «Рівнетеплоенерго», КП «Дубнокомуненергія», КП «Костопількомуненергія».

Як зазначає прес-служба Рівненської ОДА, Юрій Приварський поставив завдання керівникам із найгіршими розрахунками змінити цю тенденцію і активізувати роботу. Адже питання розрахунків за енергоносії знаходиться на постійному контролі в Кабінеті Міністрів України.

Коментарі

Вангую зменшення проплат за комуналку в рази!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.