На Рівненщині керівник району знайшов cобі заступників через "Facebook"

Новопризнечений голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук вирішив шукати заступників через відкритий конкурс у соціальних мережах.  На диво, охочих виявилось не багато. Але завдяки заявкам та порадам користувачів "Facebook" керівник району визначився з кандидатурами двох заступників та начальника відділу освіти. Нагадаємо, що це перший у області такий приклад пошуку керівних кадрів.

 

Про проміжні результати конкурсу Сергій Кондрачук написав на свій сторінці у "Facebook":

 

- Ну що ж, напевно, прийшов час підбивати попередні підсумки нещодавно оголошеного мною конкурсу на посади своїх заступників та начальника відділу освіти. Скажу відверто, очікував більшої кількості заяв. Але можемо бути задоволеними і тими, кого маємо.

Сергій Кондрачук
На посаду І заступника голови РДА надійшло 3 анкети: депутата райради Леоніда Власюка, безробітної Олени Вороніної та працівника правоохоронних органів Володимира Нісинця. Оскільки перший заступник – це той, до кого має бути 100% довіри, я хотів би бачити на цій посаді Леоніда Власюка, якого знаю багато років як принципового, чесного чоловіка, який, якщо чогось не знає, то перелопатить масу літератури, законів і т.д., щоб дійти до істини. Такому не страшно доручати, з такого не боїшся спитати.
На заступника з гуманітарних питань надійшло 6 заяв. Думаю, з обов’язками на цій посаді могли б впоратися двоє: Кир’ячук Олег – уродженець Дерманя, працівник облуправління культури та Орлов Микола – голова ГО «ЗЕОН». Виходячи з завдань, які я ставлю перед кандидатом на цю посаду (нас чекає непростий процес децентралізації, потрібно щось негайно робити з енергозатратними бюджетними установами та багато ін.), вибір зупинився на Миколі Орлову, який має чимало напрацювань та бачення розвитку кожної галузі, про що постійно пише на сторінках свого сайту. Серйозна конкурентна перевага – чудово знає район, керівників закладів (з деякими, вочевидь, доведеться помиритися))), має корисні знайомства по всій Україні. А тому – вперед, пане Миколо! Прийшов час не писати, як має бути, а робити! )) 

Микола Орлов
Мабуть, найважчим був вибір кандидата на відділ освіти. Лише 3 заяви, причому третя (знайома хороша вчителька) написана за моїм проханням. Скажу відверто, щоб збільшити собі вибір я поспілкувався із десятками освітян (на це пішли не одні вихідні). І не лише з нашого району. Ті директори шкіл, які потенційно могли б очолити районну освіту – відмовилися. Як і чимало їх заступників. Я переговорив з великою кількістю колективів. Усі вони в один голос говорять «треба щось змінювати», «аби стало не так, як було». Останньою краплею, яка мене остаточно переконала, був сьогоднішній візит педагогів міської ЗОШ №1: «Просимо призначити Юрка Шадого». Це ж прізвище звучало з вуст деяких директорів, представників інших колективів. В тому, що Юра знає, яким має бути випускник української школи – у мене сумнівів нема. Але начальник відділу освіти – це не лише виховний процес. Це господарка, бухгалтерія… У мене з Юрою відбулася досить довга розмова. Я довів йому ті завдання, які поставили мені освітяни району на нараді 2 березня. Ми обговорили шляхи їх виконання та строки. По деяких завданнях – робитимемо разом, по деяких – це суто його відповідальність. Сьогодні я фактично впевнений в тому, що децентралізація, об’єднання громад (а в нас попередньо має лишитися 1 міська громада, 1 селищна та 5 сільських – це попередньо!) відбуватиметься саме навколо закладів освіти. Разом з тим, якщо сьогодні не робити важких, непопулярних кроків в освіті району, то наступного року ми банально не матимемо коштів та голі ставки педагогам та енергоносії. А тому відповідальність – колосальна, права на помилку не маємо. І мусимо впоратись, так, Юра? ))

Юрій Шадий
Насамкінець зазначаю, що кращих кандидатур, які подали свої заявки на конкурс, я хотів би бачити в кадровому резерві на посади заступників голови РДА, керівників структурних підрозділів.

Коментарі

Це просто цирк! Про шо ви пишите ніякого конкурсу не було! Шкода здолбунівчан з такими горе керовніками! Ви як журналісти поспілкуйтесь з мешканцями району і що вони вам про цих молодих людей скажуть. Молодість це добре але в цей час треба професіоналів а не друзів

ви о чем))) який конкурс)))) все було відомо зараннє. Призначилиб беробітню - о це так, а так тіко бла))) бла))) бла))) фігня всьо...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.