Голову Рівненської облради наполегливо запрошують на Народне Віче

У неділю, 15  березня, з ініціативи громадської організації «Українська народна самооборона», у Рівному відбудеться Народне  Віче.

Днями, на сесії Рівненської обласної ради, голова ради прозвітував перед  депутатським корпусом про проведену за рік роботу. Варто нагадати, що Михайло Кириллов був обраний на цю посаду під час Революції Гідності мешканцями області на Народному Віче, а тому ГО «УНСО» вважає, що і звітувати, про свої дії за рік на посаді він повинен перед громадою Рівненщини.

Українська народна самооборона наполегливо запрошує голову Рівненської обласної ради  Михайла Кириллова  з’явитися у неділю, 15 березня, о 13.00 на майдан Незалежності в Рівному та прозвітувати перед громадою на Народному Віче. Про це повідомили з ГО "УНСО" в Рівному.

Коментарі

А цей Пантюхов досить сміливий хлопець. Пантюхов - ібаш лохов!!!

Можна подумати , що Кіріллов не знав, хто такий Пантюхов. Вони один одного варті. Коли Кіріллову припекло - він по - повному використав Пантюхова. Тепер Пантюхов "поимел" Киріллова.

Пантюхов це той що Чех? якщо той це ще той жулік, треба було Кириллова відразу попередити, що то вор і бандюган. Взагалі нерозумію, як УНСО могло такого прийняти в свої лави. Йому ж насра..ти на всіх, він би тільки фінанси б заробляв.

Пантюхов дуже корисливий хлопець. То дружить з Кириловим і все гут, а тут побачив що можна заробити купу бабла і встромив ніж в спину своєму товаришу. Отакі вони патріоти УНСО, там де гроші там і вони, готові свою матір за гроші продати.

В цій історії є кілька складових: Кириллов, Пантюхов, Стельмах, Єнікеєва ну і звісно - гроші))) Чи не вперше - Даніла не при ділах)))

УНСО почало гроші заробляти? Кириллов мабуть хлорцям не платив, а тут Даніла підкинув гроші і вже якісь проплачені актівісти Віче збирають. Ото жуліки. Кириллова вибрала громада на Віче і громада може в нього запитатися що він зробив, а не якісь пацани які за бабкі роблять все

Кіріла обняти й плакати. Ні - ридати. Розвели його баби як кошеня. А він ще й злякається і на Віче не прийде. Бо сцикун.

Думаю, віче задумано лише для провокацій, а не для реального звіту. Ізпоганили саму ідею віча.т

Хоча це не законно - вимагати звіт на Віче, але зато справедливо. Тільки чиновники бачать і використовують Віче коли їм це потрібно. В даному випадку відчуваю, що "хата буде холодна" !

Даніла красавчег. Мстить. Цікаво скільки хлопакам денег дав? Хоча Цей суслік Кірілов тварь і мерзота. Дійсно нічого для області не зробив. Тільки бурштин кришував. Він на віче не прийде. З бурштина і з посад бабла нагріб і йому пофіг на людей і звіти.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.