На Рівненщині судитимуть працівників ДАІ

Прокуратура Рівненської області здійснює досудове розслідування за фактом перевищення працівниками ДАІ службових повноважень, що супроводжувалося насильством. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено за ч. 2 ст. 365 КК України.

Як повідомив заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик, підставою для реагування стали оприлюднені низкою засобів масової інформації матеріали відеозйомки інциденту, що трапився в обласному центрі, під час якого працівники ДАІ, перевищуючи надані законом повноваження, застосували фізичну силу до громадянина, намагаючись силоміць витягнути його із салону автомобіля. Свідком цієї події стала малолітня дитина, у якої внаслідок побаченого сталася негативна емоційна реакція.

- За результатами проведення повного, всебічного та об’єктивного дослідження всіх обставин справи буде прийнято остаточне процесуальне рішення, - зазначив Андрій Боровик.

Просимо очевидців та осіб, яким відома будь-яка інформація про вказану подію, звернутися до слідчого відділу прокуратури Рівненської області за наступною адресою: м. Рівне, вул. 16 Липня, 73, каб. 404, тел. 22-21-75, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

100%, ті ще захиснички. Півням з спецПІДРозділу шкода, що розугнали курник, от на нормальних людях і відіграються. А такі Гаврилюки ім допомагають - спиняють машини для знущань і пограбувань.

як несуть службу в зоні АТО-ми знаємо,..."У деяких соціальних мережах з'явилася інформація про конфліктну ситуацію, яка виникла 6 березня на блокпосту в місті Ізюм Харківської області між волонтерами та працівниками міліції.
Встановлено, що в той день службу на блокпосту несли працівники зведеного загону Кіровоградської та Рівненської міліції" http://novosti.kr.ua/news/u-konflikti-na-blok-postu-bilya-zyumu-vidznach... А після того,ще і статус учасника і пільги...

http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=58556
"Вчора у Рівному зібрали всіх інспекторів ДАІ області і керівництво запитувало їх, чи хтось підтримує дії своїх колег, які стали «героями» Інтернету. Жоден на захист не став." - ну, кто бы сомневался. Языки в жопы, и сидят, лишь бы самих от кормушки не оторвали.
" інспектор ДАІ відчуває себе правоохоронцем тільки на сході, у зоні АТО. Там жоден водій не дозволяє грубіянити і на вимогу показати документи, так і робить." - конечно, на НЕЗАКОННОЕ требование показать документы, потому что там ГАИшник чувствует себя Богом, и может покалечить или убить человека. А тут мразоту заставляют жить по законам, вот беда.
"Керівництво обласного ДАІ зізнається, не було би розголосу, інспектор залишився би на посаді." - вот так. Тоесть бьют не за то что сделал, а за то что попался.

"але нехай би спробували в Європі не вийти на вимогу поліцейського, більше того не зупинився б на вимогу " Коля, ви точно в Європі не були. Там поліція в кущах не сидить і не зупиняє просто так, щоб отрмати мзду. За незначне порушення правили виможете по пошті отримати повідомлення про сплату штрафу. Але ж і культура поведінки на дорозі там інша.

Я бы так не радовался. Формулировка интересная: "наразі одного інспектора ДАІ звільнили", а как не понятно. Может уволили из ГАИ, ну пересидит пол годика в ППС, а там возьмут назад, стандартная практика. Да и от того что уволили - уголовное дело закрываться не должно, преступление есть преступление. Водитель им, видите ли, виноват. Ну так есть законные методы, а не граблями в салон.

одного,вже погнали,як один з його бувших сослуживців глисти:))Кого-не вказали http://charivne.info/rivne-news/Na-Rivnenshchini-daishnika-zvilnili-z-ro... Але,то наслідок,а не причина.Причина на фото по посиланню сидить в центрі з розгодованою пикою,що свідчить про відсутність глистів,і в цьому немаленькому організмі:))Мабуть, в цій організації знають секрет боротьби з глистами,яким підлеглі діляться з начальством, або навпаки:))

Чоловік,очевидно, в автомобілі сидів, лише на пасажирському сидінні.Тому в таких випадках,краще жувати,чим щось говорити

Ну давайте без оскорблений, человек просто не в теме, так можно же объяснить. Скажите лучше - контакты водителя никто не встречал? СМИ интересуются, вот и узнаем как там было всё.

ти-мусорьониш,чи їх шістка,чи просто тупий???хто має надавати докази???:))мусорки,чи водій?:)))

а може водій першим порушив?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.