У Рівному посеред вулиці на рівнян нападають собаки

Минулого тижня дві рівнянки майже одночасно потерпіли від нападу собаки на вулиці Петра Могили. На цей час одна з них госпіталізована. Про це повідомляє "7 днів". 

– У суботу до нас звернулося дві жінки, яких покусала одна й та ж дворова собака біля магазину «Арка», що на вулиці Петра Могили, – розповіла медична рабіологічна сестра травмпункту центральної міської лікарні Вікторія Мазурець. – Одна з них зараз госпіталізована, бо її рана інфікувалася. Загалом же цього року у травмпункт звернулося 106 рівнян, покусаних собаками.

В основному на людей нападають бродячі собаки, які бігають зграями, більшість з них стерилізовані, зауважує медсестра і додає:

– Найчастіше наші пацієнти скаржаться на агресивність тварин у районі продуктового ринку та залізничного вокзалу. Після надання необхідної допомоги ми радимо людям робити профілактичні щеплення від сказу або ж два тижні спостерігати за собакою, яка їх вкусила, щоб встановити, чи не хвора вона. Трапляються й випадки укусів дикими лисицями, у цьому разі щеплення від сказу робимо обов’язково.

Ключові слова: 

Коментарі

Дістало вже все. і ці собаки і ставлення працівників "гарячої лінії Хомка". Мене покусав собака, при зверненні з даного питання на гарячу лінію отримала відповідь, що ми вашу заявку передамо волонтерам, а про результати мене ніхто і повідомлять не думав. на моє зауваження відповіли, що якщо хочете знати результат - самі подзвоніто і дізнайтесь. Завтра буде тиждень - а в нашому дворі нікого і не було з даного питання!

Усі хто тут жаліється - перестаньте бути "тєрпілами". Пошукайте в гуглі рецепт, відвідайте аптеку, і наведіть лад там де живете. Крім вас ваші проблеми ніхто вирішувати не буде. Чи чекаєте доки ваших дітей така зграя скалічить чи вб`є?

Сейчас зооэкстремисты, которые кормят бродячих псов во дворах домов и детсадов, вам расскажут что это были плохие люди. Они провоцировали нивчёмневиноватых собачек, ходили по ТЕРРИТОРИИ СОБАК. Вообще, выходя из дома нужно спланировать маршрут так, чтобы не побеспокойть пуфыстиков, ато вдруг вы им этим стресс причините. Да и вообще, хороших людей не кусают, кусают только плохих - бродячий хищник он же очень тонкий психолог, ага. Так что не надо врать - сами виноваты, смотрите куда ходите, и личинок своих человеческих на улицу не выпускайте. Зоопсихи, я правильно ваш текст цитирую, или забыл чего? Именно так вам любая сраная бабка с кастрюлей помоев и расскажет с визгливыми интонациями.
А потом не войте когда этот биомусор уничтожают в городе. Видимо не всем нравится жить с полудикими хищниками на одной территории, вот некоторые и наводят порядок там где живут.

по вулиці Олени Теліги 49, дуже багато собак яких підгодовують бабусі, і як не дивно собаки їх не трогають, а на інших жителів цієї вулиці вони кидаються, там дуже страшно ходити. Я боюся за життя моєї дитини коли ми гуляємо на площадкі. Приходиться постійно ходити за дитиною щоб ''не дай Бог'' не напала собака.

Всі хто розказують про нещасних і знедолених собак, хай забирають їх до себе додому. Собака має бути з хазяїном.

Я знаю як вирішити проблему. Забрати у представників провладних структур службові автомобілі. Нехай вони та їх діти , йдучи пішечки або, як в Європі - на велосипеді, "потусуються" серед собачих зграй. Можливо це буде мати позитивні наслідки

Минулого тижня, центр міста, по тротуарі, повз клумбу на вулиці 16 Липня, 37, де відпочивала зграя собак, спокійно йшов школяр 3-5 класу зі школи. Напевне собакам не сподобався перевантажений рюкзак хлопчика, після чого вони зірвались з місця та з гавкітом кинулись на нього. Внаслідок цього хлопчик, дезорієнтувавшись, почав тікати на другий бік дороги, до перехожих, навіть не подивившись чи їдуть автомобілі по дорозі (дякувати Богові не їхали). Перехожі криками та свистом відігнали собак. Результат - у хлопчика нервовий зрив: він плакав, навіть не міг сказати чи його ніде не вкусили собаки. Перехожі ледь заспокоїли.
P.S. Всі собаки були з кліпсами на вухах. Кажуть з кліпсами (стерилізовані) не нападають на людей????

Це стосується не тільки Рівного а й Рівненщини загалом. Не потрібно плутати гуманізм, як дехто вдається, з безладом. Повенен бути гуманізм плюс порядок. Ні в кого не викликає захоплення бездомна людина. Очевидно, не краще і собаці. Не допустимі вважаю масові розстріли собак на вулицях. Та є у світі цивілізвані методи наведення порядку. Потрібне лише бажання відповідних служб.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.