У Рівному - новий осередок фізичної культури і спорту

Кімната здоров’я та пункт безкоштовного прокату спортивного інвентарю відкрилися в ОСББ «Князь», що на вулиці Князя Острозького, 14 у Рівному. До цього активно долучився комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Про спортивний інвентар у міру своїх можливостей подбали комунальний заклад «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області. Як зазначає прес-служба Рівненської облради, в арсеналі кімнати здоров’я вже є тенісні столи з усім необхідним приладдям. А у пункті безкоштовного прокату можна взяти у користування різні м’ячі, набори для бадмінтону, скакалки, фризбі, шашки та інший інвентар для фізичного та інтелектуального дозвілля. Ним можна користуватися не лише у залі, а й на прибудинковій території чи спортмайданчику ОСББ «Князь».

Працівники комунального закладу «ОЦФЗН «Спорт для всіх» мають намір й надалі співпрацювати не лише з ОСББ «Князь», а й з іншими об’єднаннями співвласників житла у напрямку популяризації фізкультури, спорту, активного дозвілля та здорового способу життя. Зокрема, у червні цього року планується проведення спартакіади ОСББ.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.