Рівненські діти можуть стати акторами драматичного театру

Психолого-лінгвістичний центр «Альфа-Європа» пропонує допомогу батькам у всебічному та гармонійному розвитку особистості дітей різного віку. Психологи та педагоги центру перетворять заняття з малечею у справжню казку. Дітки від 4 до 6 років мають унікальну можливість стати акторами драматичного театру.

У центрі дошкільнята дізнаються більше про особливості різних епох, вчаться описувати події та вивчають вірші. А також працюють над акторськими ролями для гри у театрі та перетворюються у казкових героїв. Діти за допомогою вчителів, обирають сценічні костюми і долучаються до створення театральної вистави.

Граючи різні ролі, учасники драмгуртка переживають та виражають різні емоції, що, в свою чергу, розвиває емоційний інтелект дитини.

Саме за допомогою театрального мистецтва уже у ранньому віці діти зможуть навчитися виступати на сцені перед публікою, не відчуваючи страху. Крім того, діти вчаться самостійно формувати та висловлювати власну думку.

Психологи застосовують індивідуальний підхід до кожного малюка і допомагають проявити талант.

Групові та індивідуальні заняття проводяться з урахуванням вікових потреб, можливостей та індивідуальних здібностей кожної дитини.

Отож, якщо Ви прагнете, щоб дитина отримала хороше естетичне виховання і разом з тим розвивалася, здобувала знання у цікавій, ігровій формі, педагоги психолого-лінгвістичного центру «Альфа-Європа» допоможуть у цьому.

Адреса центру: м. Рівне. Вул. Кн.Ольги, 5 оф.307

Контактні телефони: (096) 339-19-75

Більше інформації на сайті: www.euromova.com

на правах реклами