Цієї суботи у Рівному - концерт "Повертайся живим"

14 березня о 18 годині у залі Рівненського театру ляльок розпочнеться благодійний концерт "Повертайся живим".

- Приходьте всі небайдужі. Скажете,піст. Піст, в першу чергу, - це ще й хороші справи. Ось і зробіть добро для тих, хто того потребує. А хлопці з 5 механізованого батальйону 30 ОМБР, які зараз на передовій, потребують 10 рацій (для водіїв), 60 джгутів-турнікетів та авто для оперативної взаємодії між блокпостами. Артисти, які готують концерт, теж чекають на вас, бо вклали душу й сили. Квиткок коштує 50 гривень, - повідомила у "Фейсбуку" Олена Самолюк.

Концерт відбудеться за участю студентів Рівненського музичного училища: Дарини та Богдани Бурнос, Івана Коротуна, Макарія Капітанюка, Назара Менька, Олександра Островського, Яни Огороднік, Іванни Бубало, Наталії Нікітської, Мирослава Гордовського.

Також для глядачів виступить заслужена артистка України Галина Топоровська, гурт "Одна дорога" (Богдан Соломка, Олена Кондратовець, Самуїл Голуб).

Також присутніх порадує заслужений ансамбль танцю України "Полісянка" (керівник Віктор Марущак) та капела бандуристів Рівненського музичного училища РДГУ (керівник Мирослава Очеретяна).

Ведучою концерту буде Аліса Жмудовська.

Квитки продаються за телефонами:

(067) 730 78 75,

(068) 230 27 66,

(098) 043 68 62.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.