У Рівному сліпого хлопчика змушують вчергове підтверджувати інвалідність

Представниця благодійного фонду "Скарбниця надії"  Мар`яна Рева розповіла про жахливі випадки байдужості та цинічності державної машини. Благодійниця познайомилась із хлопцем, який 10 років тому перехворів на ретинобластому (рак сітківки ока). Він повністю сліпий. Щоб врятувати життя, лікарі були змушені видалити пацієнту очі. Хлопець вже 7 років вчиться в спецшколі для незрячих, грає на баяні, бере участь у конкурсах патріотичних віршів. Мріє стати музикантом. 

- Я намагаюся не писати пости типу "Все дістало! В цій країні всі довбодятли!!!!" Але інколи не витримую і пишу. Звиняйте. Спробую написати без матюків, хоча підібрати адекватні слова важко, - пише Мар`яна Рева.  - Знаєте, чому він зараз лежить в лікарні? Хлопець має пройти перекомісію для ПРОДОВЖЕННЯ інвалідності! Я розумію, що є деякі хвороби, в яких може настати покращення чи погіршення, і тут перекомісія потрібна. Але нові очі в дитини не з'являться. 

Питання 1. Скільки часу витратять лікарі, щоб заповнити всі довбані папери і продовжити хлопцеві інвалідність? І це всього на 2 роки, бо йому вже 16. А з 18 - привіт комісія МСЕК для дорослих! 
Питання 2. Скільки коштів платників податків буде витрачено на те, щоб забезпечити перебування цієї дитини в лікарні - зарплата медперсоналу, комунальні послуги, дезинфекція палати, харчування, реактиви для лабораторії?
Питання 3. Скільки коштів і часу витратив батько, щоб привезти незрячого сина зі спецшколи з Києва і покласти в лікарню?
Ми дуже багаті люди, якщо можемо собі дозволити такий маразм. І в фінансовому плані. І в моральному.

Коментарі

Бабуся бачила чоловіка БЕЗ НІГ який теж був на перекомісії)) тею мав підтвердити що він інвалід)))

Саме недавно стикнувся з такою проблемою. Був прооперований в дитинстві,операція на серце,вроджена вада. Тепер кожні 3 роки маю їздити по Київ-Рівне для підтреврдження цього,останнє просто вбило-ми вам надаєм групу лише через те що ви навчаєтеся заочно,а так у нас підстав нема... А те що шрам на всю грудну клітину і проблеми з здоровям завжди (3 медична картка пішла) це нікого нехвилює.Чесно дуже образливо...

Це не просто "жахливі випадки байдужості та цинічності державної машини." Це - елементи "махрової" корупції. Хто проходив перекомісію, той знає скільки коштує доведення очевидного, Чи в кого є сумнів, що людина без очей ніколи не зможе бачити, але ще довго буде це підтверджувати. Це не просто маразм, це злочин, який вперто не помічають.

Нажаль, у нас теж дитина-інвалід по зору з народження(лише одного ока) і ми теж мусимо виконувати цей маразм. Умови в обласній дитячій лікарні ЖАХЛИВІ, а харчують дітей перловкою з буряком, чай без цукру і всі аналізи дітям-інвалідам платні - отака перекомісія....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.