Комбриг "кіборгів" подякував рівненським волотерам за забезпечення

Командир легендарної 93-ї окремої механізованої бригади Олег Мікац в інтерв`ю виданню "Ліга" відзначив рівненських волонтерів іподякував їм за підтримку та організацію забезпечення "кіборгів".

- Перший наш волонтер - Роман Доник - почав допомагати бригаді відразу після Майдану. Волонтери приїхали і почалося з елементарного - треба 200 кілограмів хлорки. Начебто здається, що це не проблема. Але де її знайти і за які гроші купити? Він буквально взяв нас на забезпечення. Все, що треба, відразу приїжджає. Включаючи автомобілі. Я йому дуже вдячний. Також вдячний Вікторії Шинкаренко, Олі, яка концерти нам привозила, Льоші з Києва, який свого прізвища не називає, але увесь час доправляє сюди машини. Про волонтерів треба взагалі окремо говорити і писати, в тому числі про Таню Ричкову, яка приїжджала під час штурму аеропорту. Ппривезла вогнегасники, коли виникла необхідність, - зауважив Олег Мікац.

Керівник рівненського волонтерсього батальйону "ДАР" Вікторія Шинкаренко допомагає 93-ій ОМБР постійно. А заступником командира легендарної бригади є рівнянин Олександр Василенко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.