У Рівному "Санком" нівечить зупинки

Автомобіль рівненського "Санкому" зруйнував асфальтове покриття на зупинці громадського транспорту у Рівному. Про це сьогодні розповіли мешканці будинків, що на вулиці Коновальця. У доказ люди зробили фотографію.

- Щоб забрати сміття з контейнерів на алеї позаду зупинки, водії "Санкому" дістаються до баків, переїжджаючи через тротуар і газон. Минулої середи мешканці сусідніх будинків, які щоранку їздять на роботу 65-ю маршруткою, прийшли на зупинку і побачили страшну картину, - розповідає для "Takeinfo" мешканка будинку по вулиці Коновальця, Віра Петриківська. - Раніше там вже були роз’їжджені колії на газоні, а тепер сміттєвоз, очевидно, загруз і буксував у розмерзлій землі, от і зіпсував ще й тротуар на зупинці. Машина вирвала і затягнула в болото-місиво, що утворилось на газоні, бордюри та обламала край асфальту. І ніхто не поспішив ліквідувати це свинство. В наступні дні на зупинці нічого не змінилося. Як можна так працювати? Чому підприємство, яке має залишати після себе порядок, чинить безлад?

Рівняни закликають міську владу та ЖКГ звернути на це увагу. Адже, за їхніми словами, ЖКГ має звернути особливу увагу на вандалізм на своїй території.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.