Рівняни можуть припинити опалювальний сезон завчасу

У Рівному мешканці будинків можуть дочасно припинити подачу тепла до своїх квартир і заощадити кошти. Про це повідомив міський голова Володимир Хомко 

- Відповідно до усної вимоги прем'єр-міністра України щодо можливого припинення теплопостачання в містах України через стрімке потепління, у Рівному прийнято наступне рішення: мешканці будинків, які мають бажання дочасно припинити подачу тепла до своїх помешкань, можуть написати колективне звернення на ім’я міського голови, начальника житлово-комунального підприємства або директора теплопостачаючого підприємства, - наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Після цього даний будинок буде відключений від тепла і опломбований на їх вимогу. Це дасть змогу не зупиняти котельні в місті й далі обігрівати лікарні та дитячі садки, а у разі різкого похолодання оперативно відновити теплопостачання, інформує прес-служба Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Цирк уехал, а хомко остался! Если не ошибаюсь сегодня 13-ое, конец отопительного сезона всегда было 15.03, вовремя подсуетился, короче хомко как всегда в своем репертуаре... ни вашим ни нашим. Интересно как там обстоят дела с коррекцией тарифов на октябрь 2014?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.