Рівненських безробітних навчили, як правильно шукати роботу

Безробітні Рівненщини, котрі перебувають на обліку в центрах зайнятості, дізналися, як протидіяти дискримінації за ознакою статі при реалізації свого права на працю. Лекції на цю тему були проведені 12 березня в Гощанському та Рівненському районних центрах зайнятості. Навчання проводив регіональний координатор із зв’язків з громадськістю Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Рівненській області Вячеслав Свірець.

Як зазначає інформаційний відділ РОГО КВУ, пан Свірець ознайомив безробітних з їхніми правами під час пошуку роботи та працевлаштуванні. Крім того, він навів приклади судових справ, коли люди успішно відстоювали свої права в Україні, захищаючи себе від дискримінації з боку роботодавців. Також представник Омбудсмена дав присутнім конкретні практичні поради, як уникнути порушень трудових прав громадян у найбільш поширених ситуаціях.

Вже сьогодні, 13 березня, така лекція відбудеться і в Здолбунівському районному центрі зайнятості.

Навчання проводяться в рамках проекту «Посилення правових можливостей гендерно-дискримінованих груп». Він націлений на подолання дискримінації при влаштуванні на роботу, в розмірі оплати праці, подолання насильства в сім'ї та надання безоплатної правової допомоги з цих питань.

В рамках проекту в 4 містах України громадянам, у яких виникають питання правового характеру, пов’язані з проявом дискримінації щодо гендерної належності, юристи надають якісну правову допомогу. Регіональним партнером проекту в Рівненській області є РОГО «Комітет виборців України».

Нагадаємо, що раніше в рамках цього проекту відбувся тренінг з питань протидії дискримінації за ознакою статі для працівників Державної служби зайнятості та представників громадських правозахисних організацій Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.