На Рівненщині районні воєнкоми не знають, що діється в армії

На Рівненщині дружин, які проводжають чоловіків на війну, змушують за власний кошт шукати їм обмундирування. А роблять це… районні воєнкоми. Це при тому, що насправді мобілізованим відразу видають і форму, і берці, і ранець, і спальник. А ось бронежилет, каску і аптечку – вже перед від'їздом у зону АТО. Але рідні, які прощаються з чоловіками, братами, синами, про це не знають. І деякі воєнкоми, швидше за все, теж. Про такий випадок у "Фейсбуку" написав волонтер "ДАРу" Юрій Дюг.

"Ранок. Їду в тролейбусі на роботу. Дзвінок:

- Доброго ранку. Ви займаєтесь волонтерством? У мене чоловік іде на війну. Йому форма потрібна. 
- Форму, канадські берці, ранець , рукавиці, спальник  видають зразу після мобілізації. Каску, "бронік" і аптечку - перед від’їздом в АТО. Я знаю це не з чуток, у мене друзі в лютому мобілізувалися. Їм форму видали. На перший час точно вистачить.
- Не знаю, може, то так у вас в Рівному. А мій чоловік мобілізується в Гощі. 
- Та їх із Гощі все одно повезуть до нас в обласний центр і все видадуть. Або на іншому полігоні. Я знаю ситуацію - в мене друзі і в Яворові, і в Житомирі, і в Десні.
- Ну не знаю. Нам воєнком сказав, що чоловіку видадуть лише бушлат. Решту треба шукати самим. Дав список - там ранець і ще багато чого іншого. 
- То скажіть вашому воєнкому, що перед тим, як його звільнять, нехай з’їздить на полігон і побачить, що дають, а що ні.
- Ну не знаю. Ми підвозили хлопців із Тучинського полігону, вони збирали собі і форму, і взуття...
- Я за останній місяць на Тучинському полігоні мало не через день був. Нема так такого авралу. Все видано, окрім, хіба що наколінників і тактичних окулярів. То можна пошукати самим. А ранцями і формою  забезпечили. І зимовою, і літньою. Бувало таке, що ті ранці губили чи пропивали.. Але їх видали!
- Ну не знаю. Я ж вам зателефонувала, чи у вас форми нема. Ну нема, то нема, - сказала жінка і кинула слухавку. 
І що робити з такими воєнкомами та їхніми списками? Чому я, волонтер, маю захищати честь і репутацію Міноборони замість них?" - написав Юрій Дюг.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.