Жителі Рівненщини найрідше в Україні помирають від інфарктів

На Рівненщині обговорили шляхи реалізації в області Всеукраїнського проекту "Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф". Він спрямований на підвищення якості надання медичної допомоги населенню та доступності високоспеціалізованої діагностики й лікування.

В рамках проекту відбулася науково-практична конференція. Спеціалісти з Києва також обстежили хворих на серцево-судинні недуги дорослих та дітей.

 - Я ознайомився із персоналом та потужностями обласної і міської лікарень. Дуже позитивні враження від спілкування з медичною спільнотою Рівненщини, - розповів головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих», доктор медичних наук Костянтин Руденко

Тим часом в  Рівненській області чи не найменший показник смертності від інфарктів. Цьому певною мірою сприяв пілотний проект для гіпертоніків.

Разом із тим, за його словами, єдине проблемне питання – це закупівля витратних матеріалів. Адже Наразі в Міністерстві охорони здоров’я несприятлива ситуація щодо розподілу субвенцій. Процедури не розпочаті, гроші так і не скерували в регіони, зазначив Костянтин Руденко.

Заступник голови ОДА Олександр Савчук запевнив столичного медика, що обласна влада, за можливістю, намагатиметься вирішити фінансовий бік питання. Адже від надання своєчасної та якісної медичної допомоги у багатьох випадках залежить життя людини.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.