П'яний нардеп із Рівного дебоширив у нічному клубі та "наїхав" на його власника

Вихідець з Рівного, права рука Олега Ляшка та народний депутат України від "Радикальної партії" Андрій Лозовий влаштував п'яний дебош у одному з нічних клубів Ужгорода. Про це на своїй сторінці у соцмережі "Facebook" розповів власник закладу, підприємець Василь Маняк. За словами чоловіка, компанія напідпитку молодиків на чолі із Андрієм Лозовим хотіли зайти в клуб  у спортивному одязі, однак отримавши відмову від охорони (згідно з "dress code" закладу, вхід у спортивному одязі заборонений - прим. автора), останні влаштували суперечку.

Андрій Лозовий намагався прорватися через охорону із допомогою свого посвідчення нардепа, однак його все-таки не впустили. Видно, це зачепило народного обранця. І вже згодом власник нічного закладу отримав "приємний" привіт від Лозового - він подав депутатський запит до МВС Ураїни щодо повної перевірки нічного клубу і надання інформацї про всіх працівників.

"Цікава ситуація відбулася в моєму закладі в ніч із 28 лютого на 1 березня! Близько двох годин ночі, до приміщення закладу ввійшла компанія молодиків з 4-5 осіб. Так, як вони були в спортивному одязі і напідпитку, охороною закладу, згідно правил відвідування -"dress code" їм було відмовлено в подальшом відвіданні.

У відповідь, охоронці та просто люди,я кі знаходилися в той час у закладі, почули в свою адресу погрози та образи. Один із молодиків дістав посвідчення народного депутата України і розмахуючи ним, в зухвалій формі та погрожуючи пообіцяв, що за те, що його не впустили, заклад буде закрито і особисто він за цим прослідкує! 

Як пізніше з'ясувалося, цей молодик - Андрій Лозовий, нардеп від радикальної партї О.Ляшка та права рука самого Олега Ляшка. Довго чекати не прийшлося, вже на слідуючий день мені почали телефонувати та писати смс з різних напрямків і пропонувати вирішити цю проблему по-доброму, зателефонувати помічнику А.Лозового, якомусь Собов Федір Федіровичу (050)192-81-39 або в 9 ранку зайти в офіс партіі Олега Ляшка в Ужгороді, інакше буде гірше,на що і почули адекватну відповідь.

На сьогоднішній день, пан нардеп Андрій Лозовий, подав депутатський запит до МВС Ураїни, щодо повної перевірки закладу і надання інформацї про всіх працівників, які там працюють! Цікаво запитати в цього хлопчика, з посвідченням народного депутата, йому більше нема чим займатися?! Його люди вибрали для чого, щоб пяному по клубам нічним ходити та погрожувати посвідченням нардепа, чи займатися проблемами виборців??? Невже в Україні настільки все добре,що вже залишилося тільки на приватних підприємців запити давати та на малий та середній бізнес??? Мабудь пану Лозовому начхати, що на відміну від нього, підприємець дає робочі місця і зарплату 32-ом людям, які завдяки такій владі, на сьгоднішній день можна сказати виживають?!? Чи нардепи особисті образи вірішують запитами до МВС України??? Чи пан Олег Ляшко володіє інформацією у якому стані і в який час займається його заступник Андрій Лозовий?!

Цікаво, про що думають ці красавци, коли кричать, що ми йдемо в Європу...?)?) Чи є хоч одна така цивилізована країна в світі, де депутат може дозволити собі таке?)", - йдеться у повідомленні підприємця, Василя Маняка (текст подано без змін - прим. автора).

Відкоментував цю подію і сам нардеп, щоправда, не дуже привітно:

У коментарях люди висловлювали різні думки з приводу події. Зазначили також, що це вже не перший випадок, де Андрій Лозовий зловживав своїм статусом народного депутата задля "наїзду" на підприємців.

 

Нагадаємо, нардеп Андрій Лозовий на політичну арену вийшов у зовсім молодому віці. Його погляди проявлялися ще у школі, коли був членом радикальної організації «Братство» Дмитра Корчинського.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.