Голова Рівненської ОДА викликав "на килим" лікарів і військових через бійця 128-ї бригади

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков зібрав у кабінеті лікарів і військових, щоб вирішити питання бійця 128-ї бригади з села Бронники. Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуку".

"Сьогодні з начальниками військових шпиталів і комендатури вирішували конкретне питання бійця 128-ї бригади Андрія Березюка з села Бронники, який зараз на лікуванні в Клеванському шпиталі. Проблема була в комунікації між пов'язаними структурами. Цей конкретний випадок також дозволив підрихтувати роботу всієї системи.

Заодно почув потреби і питання від начальників шпиталів. Розумію як важко зараз військовим лікарям, але треба все одно намагатися максимум уваги приділяти хлопцям із АТО, якщо треба - останню цукерку з кишені дістати й віддати. Поки що немає системи державної реабілітації військових. Тому кожному треба включатися в цей процес, навіть якщо це не ваша компетенція. Відношення до хлопців має бути душевним. Особливо у людей на посадах". – написав Віталій Чугунніков на своїй сторінці у "Фейсбук".

Як вдалося дізнатись сайту "ВСЕ", суть проблеми полягала в тому, що дружина бійця, який кілька місяців воював в Дебальцевому, не могла отримати довідку про те, що чоловік лікується в госпіталі.

- Після виходу з Дебальцевого отримав відпустку та приїхав додому. Там було не до лікарів, а тут вирішив піти, бо й голова болить після контузії, і здоров’я поправити треба після запалення легень, – розповідає боєць 128-ї бригади Андрій Березюк. – В РІвненському госпіталі місць нема, то мене відправили лікуватись у Клеванський. Але 14 березня я повинен бути в частині, нас там мають нагороджувати. А лікарі кажуть, що мені ще треба лікуватись.

Щоб у частині Андрія не вважали дезертиром, потрібно було направити довідку, що він справді лікується. Однак клеванський госпіталь таку довідку не може видати, оскільки не є лікувальним закладом Міноборони. У Рівненському госпіталі теж довідку дружині бійця не змогли видати, бо Андрій лікується не у них. Не прояснили ситуацію з тим, хто має видати документ, і військові.

"Розрулили" ситуацію в кабінеті голови облдержадміністрації, куди зібрали керівників обох госпіталів та військових. Туди ж запросили і дружину бійця з Бронників. Зрештою, питання вирішили. Залишається сподіватись, що проблему розв'язали не в окремо взятому випадку, а так, щоб більше подібних ситуацій не виникало.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.