Ветеран рівненського футболу став президентом РФК "Верес"

Нещодавно у приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступенів-спеціалізованої спортивної школи №26 в присутності відомого українського футболіста і тренера Олега Лужного відбулось підписання протоколу про наміри створити Рівненський футбольний клуб "Верес". Вчора, 12 березня, у тому ж приміщенні відбулись установчі збори створеної Громадської спілки РФК "Верес".

У зборах взяли участь представники Рівненської обласної та міської федерацій футболу, представники вболівальників та ветерани рівненського футболу. Основними питаннями порядку денного стали: затвердження статуту, обрання голови спілки та виконавчого директора.

Володимир Чирков

Під час зборів президентом громадської спілки РФК "Верес" одноголосно обрали найвідоміше обличчя рівненського футболу, заслуженого тренера Володимира Чиркова. А виконавчим директором став молодий спортсмен та заступник голови Рівненської обласної федерації футболу Євген Донцов.

Євген Донцов

Присутні визначили й основні напрями розвитку громадської спілки:

1. Заохочення населення і мешканців Рівненської області до вступу у Громадську спілку РФК "Верес".

2. Діяльність професійної футбольної команди. Заявлення команди "Верес" для участі у ІІ професійній лізі та перемога вже в першому сезоні.

Вже зареєстровані перші заяви на членство в РФК «Верес». Наступне засідання громадської спілки відбудеться вже у найближчий час.

Коментарі

А я вірю, що все вийде і бажаю успіхів!

робить,чи імітує?побачимо,який буде результат

Поки ви мрієте, хтось бере та робить реальні речі!

Сказки Венского леса.... уфф... Мріятимемо далі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.