Весняний догляд за шкірою обличчя у рівненському косметологічному центрі "Алхімія краси"

Весна – період, коли шкіра обличчя потребує особливого догляду. Здавалося б, морозні дні давно позаду і пронизливий вітер та холод більше не матимуть впливу на шкіру. Проте весна – це час загострення всіх проблем організму. Щоб вберегти обличчя від небажаної пігментації, лущення та почервоніння шкіри, варто приділити особливу увагу догляду.

 

Доглядайте за шкірою обличчя щодня

Причиною багатьох проблем зі шкірою є знижений імунітет та нестача вітамінів. Тому рівнянкам варто підживлювати та зволожувати її.

Секрет гарної і доглянутої шкіри обличчя полягає у постійному догляді за нею. Тому важливо приділяти щодня кілька хвилин простим процедурам.

Мало хто знає, але дуже добре впливає на шкіру обличчя вмивання відварами трав, наприклад, м'яти, петрушки, ромашки. Також корисним є протиранням кубиками льоду, але не звичайним, а із замороженими відварами трав.

Живити шкіру можна як зовні, так і зсередини, адже стан шкіри безпосередньо залежить від того, що ви їсте. Вживайте більше продуктів, багатих вітамінами і мікроелементами. Як це не банально звучить, але постарайтеся харчуватися правильно!

Ослаблена шкіра вимагає  дбайливого догляду, спеціальних косметичних засобів. Краще за все для очищення шкіри обличчя навесні використовувати м'які скраби і маски. Не використовуйте засоби, які містять спирт. І візьміть за правило очищати обличчя відразу, як прийшли додому.

Процедури для шкіри у косметологічному центрі "Алхімія краси"

Іноді догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах буває замало. Тоді варто звернутися до професійних косметологів. Сучасні методи очищення обличчя дозволяють усунути будь-які проблеми та нададуть шкірі молодості і свіжості. Розкажемо більше про корисні процедури для вашого обличчя, які рекомендують спеціалісти косметологічного центру "Алхімія краси".

Метод ультразвукової чистки обличчя

Мікровібрація за допомогою ультразвуку виконує функцію мікро-масажу. Ультразвуковий вплив дозволяє глибоко очистити шкіру від забруднень, зроговілих клітин, шкірного жиру, поту, комедонів, не пошкоджуючи при цьому верхнього шару шкіри і не залишаючи почервоніння і припухлості. За допомогою цієї процедури активізується обмін речовин, утворення колагену і еластину, підсилюється регенерація (оновлення) тканин.

При ультразвуковому чищенні видаляються тільки старі клітини, на молоді це не впливає. Такий пілінг покращує природне зволоження, оновлює верхній шар шкіри. Вона стає м'якою, оксамитовою, більш доступною для впливу косметичних засобів. Також розгладжуються неглибокі зморшки.

Фонофорез

Під час ультразвукової чистки обличчя можливе проведення фонофорезу - введення різних поживних речовин в шкіру за допомогою ультразвуку. Одночасно здійснюється мікро-масаж, лімфодренаж і мікро-прогрів тканин, що сприяє поліпшенню кровообігу, а отже поживні речовини і кисень швидше досягають м'язів і шкіри обличчя. Така процедура може застосовуватися в будь-якому віці для будь-якого типу шкіри, змінюється лише режими роботи апарату. Дія введеного косметичного засобу тримається ще упродовж декількох днів після процедури.

Середня тривалість ультразвукової чистки обличчя з ультрафонофорезом – 1 год. 30 хв.

Алмазна мікродермабразія

Алмазна мікродермабразія - делікатне видалення частини поверхневого шару епідермісу і одночасна стимуляція та оновлення його глибоких  шарів, а також дерми. Ця методика зменшує пігментні  плями. Розгладжує  дрібні зморшки, звужує  пори, тим самим роблячи їх менш помітними, покращує загальний тонус і текстуру шкіри, повертає пружність. 

Апаратна алмазна мікродермабразія є сучасним методом лікування і догляду за шкірою, в основі якого лежить вплив найтоншими мікрокристалами з високоабразивними властивостями. Процедура безболісна і навіть приємна. Вона повністю контролюється лікарем.

Отож, тільки постійний і правильний догляд допоможе вашій шкірі відновитися і стати кращою.  

Залишайтеся красивими та здоровими!

Косметологічний центр "Алхімія краси" знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Міцкевича, 108, тел.: (362) 26-28-48, (098) 500-45-95, (095) 888-48-86.

Більше інформації - на сайті: http://alchimia.rv.ua.

на правах реклами